Koton İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

th_koton_logo

Koton İş Başvuru Formu

Koton İş Başvurusu yaparak Koton’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Koton iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

KOTON’un başarısının her çalışanımızın ortak enerjisine ve katkısına bağlı olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden, tutkulu, enerjik, yaratıcı, çalışkan, yarı gerçekleri ve tabuları sorgulayan, araştıran yenilikçi, motivasyonu yüksek insan kaynağını bünyemize katıyor, üst kademelere ulaşmaları için gereken desteği veriyoruz.

İnsan Kaynakları ekibi olarak hedefimiz adayların çalışmaya başladığı ilk andan itibaren çalışan memnuniyetini yüksek tutmak, tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek…

Yeteneği bulmak, değer vermek ve geliştirip doğru konumlandırmak insan kaynakları politikamızın temelidir. Çalışanlarımızın memnuniyet düzeyinin ölçülmesine ve bu veriler doğrultusunda çalışan bağlılığının artırılmasına önem veriyoruz.

Çalışanlarımız için ergonomik, yaratıcılığı destekleyen ve mutlu çalışanlar yaratacak, stil sahibi iş ortamları organize ediyoruz.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Görsel Sunum Sorumlusu – İZMİR PARK AVM EŞREFPAŞA İzmir KOTON
Kasiyer -İZMİR PARK AVM EŞREFPAŞA İzmir KOTON
Satış Danışmanı -İZMİR PARK AVM EŞREFPAŞA İzmir KOTON
Kasiyer – ŞİRİNEVLER ABC AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer – BAKIRKÖY CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı- BURSA GEMLİK Bursa KOTON
Mağaza Müdürü – BURSA GEMLİK Bursa KOTON
SATIŞ DANIŞMANI- HARAMIDERE TORIUM İstanbul(Avr.) KOTON
Part Time Satış Danışmanı – B.ÇEKMECE ATİRUS İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı – B.ÇEKMECE ATİRUS İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı – MALL OF İSTANBUL AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı – BURSA KORUMAX AVM Bursa KOTON
Mağaza Müdürü – DİYARBAKIR Diyarbakır KOTON
Görsel Sunum Sorumlusu – METRO GARDEN AVM ÇEKMEKÖY İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Depo Personeli – BAHÇEŞEHİR AKBATI AVM İstanbul(Avr.) KOTON

Başvuru için tıklayınız.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

18 yorum

  1. Merhabalar bunyenizde calismak isterim imalat mudurlugu dikimhane sefligi kaliteguvence mudurlugu inspektorluk yaptim sizde uygun gorurseniz inspektör olatak çalì§mak isterim 24 yillk i§ tecrubem mevcuttur bilgilerinize irtibat no 0535 942 8
    1 96

  2. 1995 yılında akmerkez de başladım 2002 yılına kadar çalıştım 10 yıl kendi mağazamı işlettim sizin gibi gelecek vadeden bi firmayla çalışmak isterim

  3. 20 yıllık tekstil tecrübem var .lise mezunuyum.gözlü ilik,düz ilik,ponteriz ve çakma çıt çıt ustasıyım.ayrıca el işçiliği ile dikilen çıtçıt ve birçok aksesuarlarında ,düğme makinalarının top düğme aparatları ile dikebilmekteyim.

  4. Alanya da ikamet ediyorum acik ögretim lisesinde okuyorum 24 yasindayim halen alanya koton şantiyesinde gece kontrolcusu (bekci) olarak calisiyorum magaza acıldıgı zamanda devam etmek isterim baska bir bolumde 0537 99 360 99

  5. Antalya benetton ve ipekyol steffanel mağzalarinda satış sorumlusu ve mağza sorumlusu olarak çalıştim. boyner grubu nun seminerlerine katilmış nitelikli dinamik yenilikçi çalışkan biriyim .yeni açılacak mağzanıza koton mağzaları bünyesine katılmak istiyorum.

  6. 19 yıldır satış elemanı ve mağaza yöneticiliği yaptım koton mağazacılık bünyesinde çalışmak isterim. Bursa gemlik şubesinde mağaza Müdürlüğü veya müdür yardımcılığı görevini üstlenmek isterim.

  7. Koton bünyesinde çalışmak istiyorum.Tecrübeliyim.Eşrefpaşa’da oturuyorum.Kendime güveniyorum ve sizinle çalışmak istiyorum.Değerlendirirseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*