Kosifler İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

kosifler

Kosifler İş Başvuru Formu

Kosifler İş Başvurusu yaparak Kosifler’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kosifler iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kosifler Group olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda Kosifler Group’un değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, grubumuzu geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Boş pozisyonlar, şirket içi e-mail, gazete ilanı, insan kaynakları portalları ile duyurulmaktadır. İlk etapta pozisyona geçiş yapmak isteyen şirket çalışanlarımızdan, şirket çalışanlarımızın önerdiği adaylardan, şirket aday veritabanından adaylar değerlendirilmektedir. Eğitim ve deneyim olarak uygun görülen adaylarla pozisyon için mülakat görüşmeleri yapılıp, uygun görülen adayın referans kontrolünü takiben, adaya teklif geçilmektedir. Pozisyonun kapanmasını takiben, görüşme yapmış olduğumuz tüm adaylara süreç ve sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*