Korozo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

korozo

Korozo İş Başvuru Formu

Korozo İş Başvurusu yaparak Korozo ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Korozo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye’de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90’lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.

KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye’deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya’daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini – Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 160.000 m2  kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermektedir.

Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                     Şehir
Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar          İstanbul(Avr.), İzmir
GENEL BAŞVURU                     İstanbul
Extruder Operatörü                   İzmir
POLİMER TEKNOLOJİLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.)
ÜRETİM YÖNETİCİSİ ADAYLARI İstanbul(Avr.)
Mekanik Bakım Teknisyeni       İzmir
SAP ABAP Yazılım Uzmanı        İstanbul(Avr.)

İş başvuru formu için tıklayın.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*