Kolin İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Kolin İnşaat personel alımı yapacağını bildirdi.

Türkiye genelinde Kolin İnşaat iş ilanlarını sizler için araştırıp listeledik. Kolin İnşaat iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru şartları ve diğer bilgiler yazımızda.

 

Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

44 yıllık köklü bir geçmiş. Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ve başarıyla tamamlanmış dev projelerle ülkemizin kalkınmasında alınan etkin rol.Türkiye’yi ve Türk insanını temsil etmenin bilinciyle gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza.

Yerkürenin farklı coğrafyalarında yaptığı işlerle adından söz ettiren, dünya devi bir şirket. Kolin Şirketler Grubu’nun “Amiral Gemisi” olan ve grubun bu günlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen Kolin İnşaat’ın temelleri, Koloğlu Ailesi’nin mühendis fertleri tarafından 1977 yılında Elazığ’da atıldı.

44 yıldır bu sağlam temellerin üzerinde yükselen Kolin, altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini birçok farklı sektöre yayarak, istikrarlı bir şekilde büyüyor. Ve bu sayede ülkemizin gelişiminde etkin bir rol oynuyor; sosyal ve ekonomik kalkınmamıza, refahımıza önemli katkılarda bulunuyor.

 

Kolin İnşaat Personel İlanları

Kolin İnşaat’ta çalışabilmek için firmanın yayınladığı ilanları takip edip ilgilendiğiniz pozisyona başvuru yapmalısınız. Aşağıda firmanın aktif ilanlarını görebilirsiniz.

30Bunun dışında firmanın web sitesinde insan kaynakları bölümünden de başvuru ve diğer ayrıntılara ulaşmak mümkün.Ayrıca diğer iş bulma sitelerinde de firmanın ilanları olabilir. Onlara da bakmayı unutmayın.

Kolin İnşaat İş Başvurusu Yapmak

İş başvurunuzu firmaya cv(özgeçmiş) vererek yapabileceğiniz gibi online yapmakta mümkün. Online iş başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Kolin İnşaat iş başvurusu yapabilmek için firmanın web sitesine gidin.
 2. Firmanın web sitesinden “İnsan Kaynakları” bölümüne gidip başvuru için gerekli bilgilere bakın.
 3. Açılan sayfada “İş Başvuru Formu” veya “Başvur” gibi butonlar göreceksiniz. Bu buton aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kolin İnşaat İnsan Kaynakları

Kolin’li olmak dünya standartlarında başarılara imza atmak, ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil etmek demektir. Kolin Şirketler Grubu; “İnsan Kaynağını, en önemli varlıkları arasında kabul etmekte, çalışanlarını sürekli desteklemekte, onlara her türlü olanağı sağlamakta ve başarıyı ödüllendirmektedir. Grup, insan kaynakları süreçlerinde benimsediği bu anlayışla birlikte, faaliyetlerini geliştirmekte ve istikrarlı bir biçimde büyümektedir.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 81 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

12 yorum

 1. Beton pompa oparatörü ” Murat canruh . kulandığım . mobil . Beton pompası markaları “SCHWING . PUTZMEISTER . CİFA . SERMAÇ . JUNJIN . ZOOMLION .” mobil .. beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ” ayrıca sabit yer beton pompasını kulaniyorum . Sürücü .. belgem …var …E …sınıfı ….İş .. makinası kulanma …belgesi.. var. G. sınıfı .. ayrıca ..” forklif ” hiyap . kullanırım . Ağır.. vasta … şöförüyüm . . .. . Rusiyada – 12 – yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta .. moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat;ta – sent .. petresburg ta . 2 . yıl ” ekipbaşı olarak çalıştım . Antyapı inşaat ta moskovada çalıştım ” Esta inşaat;ta soçi ,de rostof ta gırasnodar da çalıştım ” . .. Libiyada STFA inşaat;ta ve – Dubai de ” çukurova baytur inşaat ta çalıştım. Türkiyde – 14 – yıl inşaat şirketlerin de ve hazır beton şirketlerinde çalıştım . beton pompa ” arzalar. .konusunda .ustayım.. arzayı kendim giderebiliyorum daha önce.”arza konusunda ” servislerde kurs aldım ,, hertürlü arzadan anliyorum .. bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ” ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda .. ustayım — oTo eletirik konusunda.. tercübeliyim . yurtdışı işi ariyorum . tel .0537 854 85 20 – – 0539 553 90 13 .

 2. Sayın yetkili, yayınlamış olduğunuz yurt dışı iş ilanlarınıza Ekip olarak katılmak istiyoruz.
  5 kişiden oluşan ekibimiz vasıflı olmakla birlikte sırasıyla, elektrik kaynağı, argon, gaz altı ve oksijen kaynağı ustalıklarimizin yanında, bir Formen aynı zamanda büyük is makinası ve kaya kamyonu kullanma belgesi var, ayrıca arıza takip, bakım ve onarımı gibi birçok işi yapmakta.. bir Torna operatörü ve aynı zamanda yukarıdaki kaynak çeşitlerinin hepsinde ustalığı var ayrıca ekibimiz mekanik olan imalat, montaj artı arıza çözümlerinde oldukça başarılı
  Genel vasıflarımız böyle olmakla birlikte yaş aralıklarımız 35-45 aralığındadır…
  istendiği zaman kişi sayımızı artırılabiliriz..
  yapmış olduğumuz basvurumuzun değerlendirilmesini talep ediyor saygılarımızla arz ederiz..

  Servet ÇINAR
  0546 426 40 50

 3. Kalıp işcisiyim ekip kura bilir aynı zamanda yurt dışı cıkmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şuan yurt dışında yım ulaşimlar e. Posta vatsap üzerinden gercekleştire biliyorum ilginiz icin tşk 05426698961 Muharrem

 4. Aşçı Başı. ve aşçı İŞ DENEYİMİ bu meslekten -21 – yıldır çalışıyorum ..” sulu yemeklerin her çeşitini biliyorum – ayrıca tatlı çeşitlerini biliyorum ayrıca döner ustasıyım et ve tavuk dönerini biliyorum – ayrıca hamur mamüllerinde poğça börek biliyorum . 6 . yıl. restorant ‘ta aşçı olarak çalıştım . 18 ay . askerde . tugayda aşçı olarak askerlik görevimi yaptım. 5000. kişiye her gün yemek yaptım böylece askerlik görevimi yaptım. konur inşata ta yozgat yerköy şantiyesinde arazi sulama kanal pırojesinde . 8 . yıl ” aşçı başı olarak çalıştım. 1200 . kişiye toplu yemek yaptım . iş bitimi sonrası palmira inşaat ta rusiyda dağistan mağaç kalede .4 . yıl çalıştım . 2000 kişiye . aşçı başı olarak yemek yaptım . rusiya perimde lider sıtroy inşaat . 3 . yıl aşçı başı olarak çalıştım 1.600 . kişiye yemek yaptım .. aşçılık sertifikam var ” çalışma şekilimiz Mutfakta çalışan aşçı, aşçı yardımcısı, bulaşıkçı ve servis elemanlarının koordineli olarak çalışmasını sağlamak Malzeme ve eşyaların en iyi bir şekilde kullanılması ve muhafazası için tedbirler almak, yiyecek maddelerinin israfını önlemek Mutfakta çalışanların sağlık şartlarına riayet etmelerini kontrol etmek,
  Her türlü mutfak araç ve gereci (bıçak, tencere, karavana, mikser vb.),Havagazı fırını, elektrikli fırın, ızgara, fritöz,Hamur yoğurma makinesi, sebze doğrama makinesi, ekmek kesme makinesi, salam ve kıyma makinesi, buharlı istim (sebze, et pişirirken ) buz dolabı gibi aletler kulanırız.
  Yemekhane için gerekli malzemenin ihtiyaç planlamasını yapmak Aylık yemek listesi hazırlayarak şefin tasdikine sunmak Günlük yemek ve erzak ile yemek masaların tertip, düzen ve ihtiyaçlarını kontrol etmek, eksikliklerini tamamlattırmak Gıda maddelerinin alım ve muhafazasında gerekli tüm önlemleri almak Yemekhane personelinin temizliğe ve sağlık kaidelerine uygun olarak özel itina göstermelerini sağlamak Yemek pişirilmesi ve sunumunun zamanında yapılmasını sağlamak, Pişirilen yemeğin sağlıklı, sıhhî ortamlarda hazırlanması için gerekli önlemleri almak, Yemekhane demirbaşlarının düzgün kullanılmasını ve muhafazasını sağlamak. Yemekhane hizmetlerinde çalışan şirket personelinin işlerini en iyi şekilde ve zamanında yapmalarını sağlamak, puantajlarını tutmak ilgili yerlere ulaştırmak. yurtdışı işi ariyorum. çalışmak için iş arıyorum. TEL. O546 425 36 50 – 0536 837 45 63.

 5. Ben Nurettin TEKTÜRK yurtdışında çalışmak istiyorum duvar karo mermer ustasiyim daha önce Dubai kararda çalıştım işim temizdir arkamda iş bırakmam 05313229506

 6. Dün yayınlanan yurtdışı iş imkanınızdan yararlanmak istiyorum. Hakkimdaki bilgileri iş başvuru forumumuzda belirttim. Size faydalı olacağıma inanıyorum. Teşekkürler

 7. Bartın’da ikamet etmekteyim ağır vasıta şoförüyum damperli tecrübem var bartın Sanko da taşeron firmada çalışmaktayım 3 yıldır özciftay kirecciler ve uyganlar firmalarıyla devam etmekteyim şoför işi arıyorum tir ehliyetim mevcuttur evraklarım tamamdır 05423894958

 8. Saygılar hazır beton sektöründe yurt içi ve yurt dışı projelerde 20 yıldır beton santralı oprt.lab.teknisyeni olarak görev yapmaktayım.beton yollar beton travers üretimi kilitli taşlar bordür üretimi olarak çok çeşitli beton üretimi bilgisine güvenen kaliteli beton üretimi bilgisine sahip bir elaman olarak sizlerle çalışmak isterim saygılar 05443208700

 9. serkan aslan katar da ki projelerinizde sizinle calismak isterim.pasaportum hazir.lise mezunuyum.fayans seramik konusunda tercubeliyim insaat konusunda acik her pozisyonda calisabilirim. ayrica celik yapilandirma ve taslama belgelerim de mevcut ehliyet ozel guvenlik sertifikalarimda var.32 yasindayim.05355710026

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*