Koçtaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Koçtaş Personel Alımı

Koçtaş ev geliştirme perakendeciliğinin lideri olarak, yapı malzemeleri toptancısı sektöründe hizmet vermektedir. Satışlarına İzmir’in Bornova ilçesinde 1996 yılı içinde açtığı mağazasıyla başlamış, ardından hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır.

Dünyadaki yenilikleri transfer yoluyla Türkiye’ye getiren Koçtaç, 2000 senesinde Kingfisher  grubuna bağlı olan B&Q firmasıyla ortaklık gerçekleştirmiştir. Bugün ülkemizin 19 ilinde, 41 mağazı ile yerli ve ithal malları kolay ödeme ve uygun fiyatlarla vatandaşlara sunmaktadır.

Koçtaş İş Başvuru Formu

Koçtaç her yıl büyümesine yeni bir ivme katmaktadır. BU kapsamda yeni personel alımları yılın farklı zamanlarında duyurulmaktadır. Eğer kurumun insan kaynakları politikasını merak ediyorsanız, kendi sitesinde bulunan kariyer sekmesinde tüm bilgiler yer almaktadır. İş ilanları adlı sekme burada görünür olmasına karşılık adayları Kariyer.net platformuna yönlendirmektedir.

Dolayısıyla Koçtaç iş başvuru formuna Kariyer.net üzerinden, kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Bunun için sadece açık ilanları takip etmeniz gerekir. Ardından ön başvuru yapmanız ve firma yetkililerinden haber beklemeniz yeterlidir.

Koçtaş İş İlanları

Koçtaş tarafından verilen iş ilanları online platformlar üzerinden takip edilebilmektedir. Her özel kurum gibi gereksinimleri kapsamında verilmesi nedeniyle, yılın farklı zamanlarında açılabilir. Dolayısıyla iş arayanlar kendisine uygun ilanları kaçırmamak için düzenli şekilde kontrol etmelidir.

İş ilanları başvurmadan önce adayların değerlendirmesi gereken bazı genel ve özel şartlar olabilir. Koçtaç insan kaynakları yetkilileri, alım yaparken bunlara dikkat edeceği için adayların müracaatlarını kendisiyle uygun ilanlara gerçekleştirmesi gerekir.

Koçtaş Açık Pozisyonlar

Koçtaş’a yapılan iş başvuruları iki aşamalı olarak yapılmaktadır. Bunun için öncelikle açık ilanları bulmanız gerekir. Ardından da sadece bunlara online başvuru yapılır. İnsan kaynakları CV dosyalarını değerlendirdikten sonra iletişime geçecek, ardından da mülakat süreçleri başlayacaktır. Bunun için öncelikle hangi pozisyonların açık olduğunu değerlendirmeniz gerekir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Koçtaş Fix Müşteri Danışmanıİzmir
Foça Kavşağı
Ticari Satış Uzmanı- Mağaza İçiİstanbul (Avr.)
Gaziosmanpaşa
Kağıthane
Şişli
Kasa Müşteri Danışmanı Engelli Personelİstanbul
Ataşehir
Müşteri Danışmanıİzmir
Bornova
Satış Müşteri DanışmanıKocaeli
Gebze
Koçtaş Fix Müşteri DanışmanıAntalya
Gazipaşa
Koçtaş Fix Müşteri Danışmanıİzmir
Kemalpaşa
Müşteri DanışmanıAntalya
DAHA FAZLA KOÇTAŞ İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

10 yorum

  1. Merhaba düz lise mezunuyum 2004 senesinden itibaren kasiyerlik deneyimim var
    bugun mağaza kapanışından dolayı iş çıkışı aldım sizinle çalışmayı çok istiyorum teşekkür ederim

  2. Merhaba samsunda yasıyorum özel bir firmada piyasa danışmanlığı yapıyorum yeni açılacak olan mağazanızda çalışmak isterim saygılarımla… Tel:05339207960

  3. Merhaba %51 oranında engelli roporu olan 1973 doğumlu vatandaşım, engelli durumum7 aydır var ve baston ile yürüyorum fakat baston kullanmam geçicidir.rnİki çocuğumuz var,durumum iyi değil ilkokul mezunuyum ama yurt dışında petrol rafineri şantiyelerinde kaynak gurubu yöneticiliği yapıyordum.rnGeçirdiğim ameliyat sonrası sol ayak düşmesi oldu baston olduğu için görevimi yaşamıyorumrnArtık kabuğuna çekilmek istiyorum, beni engelli kontenjanından işe alırsanız inanın çok mutlu olacağım ve ailemin geçinebilmesi adına yardımcı olacağınızı ümid ediyorum herşeyi açık yüreklilikle anlattım,Göstereceğiniz ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür ederim.
    SAYGILAR
    DURDU SARIGÜL

  4. Merhabalar ben yenibosna oturuyorum çalismaya ihtiyacim var ve bu koçtas olmali diye düsünüyorum iletisim becerim çok iyi lise mezunuym ing orta derece piratik veçözüm odakliyim. Umarim beni arasiniz tesekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*