Koç Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

koc-universitesi

Koç Üniversitesi İş Başvuru Formu

Koç İş Başvurusu yaparak Koç’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Koç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1993 yılında İstanbul’da kurulan Koç Üniversitesi, kar amacı gütmeyen bir vakıf üniversitesidir. Koç Üniversitesi bir Mükemmeliyet Merkezi olma misyonuyla, üstün yetenekli gençler ile değerli öğretim görevlilerini biraraya getirerek; bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Koç Üniversitesi’nin mezunları en üst düzeyde ahlaki değerlerle donatılmış olup; toplumsal sorumluluk taşıyan ve demokrasinin değerlerine sahip çıkan bireylerdir.

Koç Üniversitesi, öğrencilerine merak duyan, sorgulayan, araştıran, sorumluluk alan ve dünya vatandaşlığı bilincine sahip bireyler olarak yetişmeleri için gerekli her tür donanımı sunar. Üniversite, öğrencileri ile okula adım attıkları ilk andan mezuniyete kadar; hatta mezun olduktan sonra dahi daima diyalog halindedir. Üniversite yönetimi öğrenci odaklı eğitim anlayışını üniversitenin tüm süreçlerine yaygınlaştırmıştır.

İnsan Kaynakları;

Koç Üniversitesi, Genel Sekreterlik, Mali İşler, İnsan Kaynakları, İlişkiler ve Geliştirme, Öğrenci Dekanlığı, İnşaat Direktörlüğü, İletişim Direktörlüğü, Kütüphane, Spor Merkezi gibi tüm alanlarda geniş bir kadroya sahiptir. Üniversitesi’nin eşsiz kampüsündeki kültür, sanat ve spor faaliyetlerinin yanı sıra sağlık, mali, ulaşım, ve kampüs hizmetlerinden Koç Üniversitesi çalışanları da yararlanabilmektedir.

İletişim için tıklayın.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*