Kıvanç Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

kivanc-tekstil-personel-alimi

Kıvanç Tekstil İş Başvuru Formu

Kıvanç Tekstil İş Başvurusu yaparak Kıvanç Tekstil’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kıvanç Tekstil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirket Profili

Yarım asrı aşkın tecrübesi ile Adana da faaliyet gösteren şirketimiz 2006 yılında entegrasyonunu tamamlayıp dış giyimlik kumaş üretiminde gerek kalitesi gerekse ürün çeşitliliği ve hızlı servisi ile dahili ve dış pazarlarda konumunu perçinlemiştir. Sayısız karışımda kısa elyaf iplik üretiminden, kendi tesislerinde dokunan kumaşlar ve yeni teknoloji ve bu konuda etkin, bilinen markalardan oluşan gelişmiş terbiye makinaları varlığı ile müşterilerine çok geniş kumaş dokuları sağlamaktadır.

Özellikle Avrupa, Amerika ve iç pazarlardaki bilinen markalara zengin koleksiyonu ile 100gr/m2 den 500gr/m2 ye kadar üst kalite kumaş sunan Kıvanç Tekstil aynı zamanda gerek dokuma gerekse örgüye yönelik Ne 10/1 den Ne 80/2 ye kadar renkli ve melanj iplik alternatifleri de sunmaktadır. Adana – Mersin Yolu üzerindeki 105 bin metre karelik kapalı tesislerinde yıllık 18 milyon metre kumaş üretip işleyebilmekte ve yıllık 7 bin tonluk iplik üretiminin çoğunu bu tesislerde kendi kumaş üretimi için dokumaktadır.

İletişim için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*