Kilis Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kilis-belediyesi

Kilis Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Kilis Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Kilis Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kilis Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kilis Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kilis Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Kilis Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Kilis Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.kilis.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

6 yorum

  1. S ayın çok kımetli Başkanım ben Kilis merkeze Bağlı çerçili köyün de ömer faruk kaya Sayın Çok Kıymetli başkanım eger belediyenizde bana çalışmak için devamlı bir iş verirseniz çok memnun olurum inanınki çok zor dorumdayım ne olur Allah Rızası için en kısa zamanda bana yardımcı olun çalışmak için iş temizlik ve diger işler yeterki devamlı ve kalıcı bir iş olsun saygılarımla iletişim telefonum (0534)(2298972)Ne olur Allah Rızası için En kısa zamanda yardılarınızı bekliyorum Tekrar Sevgi ve Sayğılarımla

  2. ben isitme engellileri ben kilis işçi temizlik-temizlik persomel ssk-maas çalısma kadro ahmet karabaş cep mesai 05364415915 mesai cevapler ben skyp yok ben kilis deveciler mah.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*