Kiler Market İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

kiler-market

Kiler Market İş Başvuru Formu

Kiler Market İş Başvurusu yaparak Kiler Market’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kiler Market iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYON
Kiler Mağazalarında kaliteli ürünler satılır ve kaliteli hizmet sunulur.
Müşterilerin mutlak memnuniyeti gözetilir, en iyi reklamın memnun bir müşteri olduğunu bilinir. Vasat ve kısa dönemli beklentileri karşılayacaksürdürülebilirliği olmayan işlere girilmez.
Değer Yaratmanın yolunun verimlilikten geçtiğinin bilincindedir.
İşletmelerin her noktasında yüksek verimlilik beklentisinde vardır. Fizibilitesi olmayan hiçbir işe girilmez. Tüm süreçler standardize edilmiştir, uygulamada mağazalar arası farklılık bulunmaz. Tüm verimlilik kriterleri çok sıkı takip edilir, sapmaların iyileştirmesi için gerekli aksiyonlar alınılır.Müşterilerinin ihtiyaç, beğeni ve beklentileri eksiksiz ve zamanında karşılar,
Yenilikçi, öncü ve hızlıdır. Sahadan merkeze etkin bir geri besleme mekanizması vardır. Müşterisine rahat bir alışveriş ortamı sunar, mağazalar temiz, düzenli, aydınlıktır ve ferahtır.
Kiler Perakende, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları, kreditörleri ve çalışanları ile gerçekcive tutarlı bir iletişimde bulunur.
Yerine getiremeyeceği taahhütlerde bulunmaz, beklentiyi aşağıda tutar, ancak her zaman taahhüt ettiğinin üzerinde performans gösterir.
İtibar kaybının aslında para kaybı olduğunu çok iyi bilir. 
Başarıyı 
paylaşır.

VİZYON
Müşterisinin güvenini kazanarak sürekli olarak bulunduğu pazardaki
en hızlı büyüyen,
en dinamik,
en verimli şirket olmak.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*