Keskinoğlu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

keskinoglu

Keskinoğlu İş Başvuru Formu

Keskinoğlu İş Başvurusu yaparak Keskinoğlu’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Keskinoğlu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimizin yönetim gücünü arttıracak, daha rekabetçi ve verimli olmasını sağlayacak sistemleri uygulamak, çalışmalara öncülük etmek, destek olmak ve takip etmek.

Performans Yönetimi

Keskinoğlu olarak performans değerlendirme sistemimizle, öğrenmeyi ve gelişmeyi destekleyen bir çalışma ortamı yaratmayı, eğitim ihtiyaçlarını doğru belirlemeyi, kariyer planlama ve yedekleme önermeyi ve çalışanlarımızın motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz genelinde mavi ve beyaz yaka için ayrı olarak geliştirilmiş performans değerlendirme sistemleri kullanılır. Bu sistemler ile çalışanlarımızın geliştirilmesi gereken yönlerinin farkına varmaları sağlanarak, eksik yönlerini geliştirmeleri desteklenir. Güçlü yönlerinin farkına varmaları sağlanarak ise çalışanlarımız motive edilir. Performans hedefleri doğrultusunda çalışmalar teşvik edilir.

Performans değerlendirme sonuçları, personelin eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve kariyer planlama çalışmaları için kaynak teşkil eder.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

  1. Merhabalar ben sirketiniz bunyesinde ise baslamak istiyorum piyasaya yaban ci diilimm dahada fazla yararli olucami düşünüyorum deneyimim var philip morris deplasiyer yardımcı olarak gorev yaptim 0533 930 19 88

  2. sım adım idris.akhisarda.ikhamet.etmekteyim.acil.işe.ihtiyacım.bodrum.wow.resotta.çalıştım.aşcılık.ve.garsonluk.belgem var.SAYGILAR.idris.üstün.tel.5456847182

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*