Kervan Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

kervan-gıda

Kervan Gıda İş Başvuru Formu

Kervan Gıda İş Başvurusu yaparak Kervan Gıda’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kervan Gıda iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üretici ve ihracatçısı olan Kervan Gıda, Bebeto markasıyla dünya pazarlarında hızlı adımlarla ilerliyor.

Kervan Gıda, konularında uzman yönetim kadrosu, inovatif ar-ge çalışmaları, modern  üretim anlayışı, çevreye duyarlı üretim politikaları ve modern iletişim teknolojileri ile yeni çağın değişen tüketici taleplerine uygun ürünler geliştirerek Türkiye’de ve hedeflediği dış pazarlarda en büyük üç şekerleme firması arasında yer almayı vizyon edinmiştir.
İlk olarak 1995 yılında sakız üretimi ile şekerleme dünyasına adım atan Kervan Gıda, üretim hattını büyüterek 1998’te jelly üretimine başlamıştır. 2005 yılına gelindiğinde dünya şekerleme sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek Türkiye’deki ilk licorice hattını kurmuş ve Türk tüketicisini yeni jelly çeşitleriyle tanıştırmıştır. 2007 yılında dünya içecek markası Caprisun’ın Türkiye üretim ve satış haklarını alarak içecek üretimini bünyesine katmıştır. Bugün 36.000 metrekareye ulaşan üretim tesislerinde jelly, sakız ve içecek kategorilerinde gerçekleştirdiği yıllık 85.000 ton üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük gıda üreticileri arasında yer almaktadır.
İnsan Kaynakları

KERVAN GIDA olarak başarılarımızın ekip çalışması ile gerçekleştiğinin bilincinde olup, takım ruhumuzun korunması ve motive edilmesi için gerekli çalışmaları etkin bir şekilde yürütmekteyiz.

KERVAN GIDA; güvenli ve kaliteli üretim için çalışan memnuniyetinin en yüksek seviyede olması gerektiği bilinciyle, çalışanlarının her anında yanında olmaktadır.

KERVAN GIDA; Sektörde istikrarlı bir başarı sağlayabilmek için gerek alt yapı ve personelinin sürekli iyileştirmesini hedeflemiştir. Çalışanlarımızın hızlı gelişen bilgi teknolojilerine ayak uydurabilmeleri için sürekli gelişimleri öngörülerek eğitimlerle ve uygulamalı çalışmalarla günümüz koşullarına adaptasyonu sağlanmaktadır.

İç ve dış müşteri beklentilerini her şeyin üzerinde tutan, müşteri tatminin arttırılması ve müşteri bağlılığının yaratılması amacıyla iyileştirme ve yenilik yapmayı ilke edinen KERVAN GIDA, Gıda Güvenliği ve Kalite Politikası ile bu farkındalığını tüm paydaşlarına garanti etmiştir.

ÇALIŞANLARIMIZA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Kervan Gıda olarak “En Değerli Sermayemiz İnsan Kaynağımızdır” anlayışıyla;
  • Tüm çalışanlarına eşit mesafede durur,
  • İşe alma ve çalışma sürecinde ayrımcılığı, her türlü zorlayıcı ve baskı altında çalışmayı reddeder,
  • Ayrımcılıktan uzak bir çalışma ortamında eğitim, tayin ve terfi kararlarında objektif veriler kullanır, çalışanların gerek mesleki bilgi ve becerilerinin, gerekse kişisel yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik eğitimler gerçekleştirir,
  • İş hayatıyla özel yaşam arasında dengeyi sağlamayı taahhüt eder,
  • Çalışanların kişilik onurunu korumaya, mevzuattan ve sözleşmelerden kaynaklanan tüm özlük haklarının tam ve eksiksiz olarak kullanımına özen gösterir,
  • Çalışanların birbirleriyle karşılıklı güven, saygı ve nezaket kuralları çerçevesinde iletişim ve işbirliği yapmalarını bekler,
  • Çalışanlarının karar alma sürecine katılmalarını sağlamaya çalışır,
  • Bütün çalışanlarının bilgi sistemlerini yasalara ve etik kurallara uygun kullanmasını bekleriz.

Başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*