Kent Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

KENT SAĞLIK HASTANESİ HAKKINDA BİLGİ:

Kent Sağlık Grubumuzun temelleri, elliye yakın Egeli iş adamının girişimiyle, İzmir’in Çiğli ilçesinde kurulan Kent Hastanesi ile atılmıştır.Üniversite hastanelerinden beklenen üst düzey tanı ve tedavi hizmetlerini sunma hedefi ve “zor işlerin yapıldığı hastane” olma iddiamızla ilk hastamızı kabul ettiğimiz 14 Şubat 2004’ten beri sözümüzü tutarak, sağlık sektöründeki yerimizi her geçen gün pekiştiriyoruz.

Misyonumuz:  çoğu akademik unvanlı hekimlerden oluşan uzman hekim kadromuz, multidisipliner yaklaşımımız ve yüksek teknolojik donanımımız ile hasta odaklı hizmet vermektir.

Hastanemizde, organ nakillerinden aort cerrahisine, beyin tümörlerinden kanser cerrahisine kadar gerçekleştirdiğimiz pek çok “özellikli ameliyat” ile ortaya koyduğumuz iddiayı sürdürmekteyiz.

Kent Hastanesi olarak sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil; Türkiye’nin dört bir yerinden olduğu gibi çevre ülkelerden de hastaların güvenle başvurduğu bir sağlık kurumu haline geldik. Bu güven ve büyük talep karşısında kayıtsız kalmayıp Nisan 2008’de ilk tıp merkezimizi, Kent Alsancak Tıp Merkezi adıyla İzmir’in Konak ilçesinde yer alan Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde hizmete açtık.

Güçlü hekim kadromuz, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, ileri teknolojik donanımımızla, tüm branşlarda poliklinik hizmeti verdiğimiz Kent Alsancak Tıp Merkezimizi, günübirlik ameliyatlar yapabildiğimiz butik bir hastane olarak konumlamaktayız. Hastanemiz, sağlıkta uluslararası altın standartları belirleyen, ABD’nin en önemli akreditasyon kuruluşlarından biri olan Joint Commission International (JCI) tarafından, ilk olarak 2006 yılında akredite edilerek bu belgeyi Ege Bölgesi’nde alan ilk sağlık kurumu olmayı başarmıştır. 2009, 2012, 2016 ve 2019’da akreditasyon sertifikalarımızı yenileme başarısını göstermiş olan hastanemiz, bu başarı ile 2009 yılında 3 Amerikan sigorta şirketiyle (Blue Cross, Blue Shield ve Cigna) de anlaşma imzalamıştır. Bu kuruluşların kanser tedavisi, omurilik, beyin ve kalp ameliyatları için tedavi listelerine girmeyi başararak bir başka ilki daha gerçekleştirmiş olduk.

Her yıl binlerce hastaya ayakta ve yatarak tedavi hizmeti verdiğimiz Kent Hastanemize ve Alsancak Tıp Merkezimize duyulan güven ve ortaya koyduğumuz başarı yabancı yatırımcıların da dikkatini çekmiştir. 2011 yılında Mid Europa Partners tarafından yüde 65 hissesi satın alınan hastanemizin 2013 yılında yabancı ortaklık payı yüzde 90’a ulaşmıştır.

Sağlıkta Kent markamıza olan güven, bizleri atılım yapmaya yönlendirirken, yeni yatırım için seçtiğimiz yer İzmir’in yeni cazibe merkezi; gökdelenler bölgesi olmuştur. Bayraklı Bornova bölgesinde Fethi Sekin Parkı yanında yer alan Kent Tıp Merkezi Bayraklının kapılarını, 4 Eylül 2018’de açarak ilk hastamızı kabul ettik. Kent Sağlık Grubu olarak hayata geçirdiğimiz 3’üncü büyük yatırım olan Kent Tıp Merkezi Bayraklı, 6 bin metrekare kapalı alana sahiptir. 45’er metrekare büyüklüğünde iki ameliyathanenin yer aldığı merkezimizde Kent Alsancak Tıp Merkezinde olduğu gibi 24 saat içinde taburcu edilebilecek operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda merkezimizde, son teknolojileri barındıran MR, BT, tomosentezli mamografi, röntgen, ultrason ve kemik dansitometre gibi çok gelişmiş görüntüleme sistemleri ile pek çok hastanenin radyoloji merkezinden daha donanımlı hizmet verebilmekteyiz.

22 tıp branşında uzman hekimlerimizle tam zamanlı poliklinik hizmeti verdiğimiz Kent Tıp Merkezi Bayraklı, bilgi ve iletişim altyapısı ile hem Çiğli’deki hastanemize hem de Alsancak Tıp Merkezimize sanal ortamda bağlıdır. Kent Sağlık Grubumuzun herhangi bir tesisine başvuran hastalarımıza ait tıbbi bilgiler, sistem üzerinden doktor ve tıbbi personelimize aktarılmaktadır. Kent Onkoloji Merkezimiz, Türkiye ve İzmir’e değer katan bir yatırım olmanın ötesinde medikal onkolojiden (kemoterapiler), radyasyon onkolojisine (ışın tedavileri), nükleer tıptan (PET CT, radyoizotop tanı ve tedavileri), onkoloji cerrahisine tüm hizmetleri “tek çatı altında” verdiğimiz bir merkez olarak planlanmıştır. Mevcut hastane binamıza bitişik inşa ettirdiğimiz 18 bin metrekarelik kapalı alana sahip Kent Onkoloji Merkezimiz, Türkiye’nin referans merkezi olma iddiasıyla projelendirilmiş; ABD’nin kanser alanında en önemli merkezlerinden biri kabul edilen Houston Methodist Hospital ile eğitim ve iş birliği anlaşması imzalanmıştır

Kent Sağlık Grubu olarak odağımızda hastalarımızın olduğu hizmet anlayışımız, sahip olduğumuz uzman hekim kadrosu ve deneyimli sağlık personelimiz, ileri teknoloji donanıma sahip tanı ve tedavi ünitelerimiz, laboratuvarlarımız, çağdaş mekanlarımız, konforlu hasta odalarımız ile güven veren, güven duyulan bir sağlık kurumuyuz. Dünyadaki tanı ve tedavi yöntemleri ile tıp teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve bunları hastalarımıza sunmayı amaçlamaktayız.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, İnsan Kaynakları Politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu süreç İnsan Kaynakları Bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız

Çalışanlarımıza kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerileri veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerileri geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı eğitimler vermekteyiz.

Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek, çalışanların motivasyonlarının yüksek olduğu profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefiyle çalışıyoruz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonPozisyon
Finans Görevlisiİzmir (Çiğli) Başvur
Acil Servis Banko Görevlisiİzmir (Çiğli) Başvur
İlaç Hazırlama Görevlisiİzmir (Çiğli) Başvur
Eczane Teknikeriİzmir (Çiğli) Başvur
Hemşireİzmir (Çiğli) Başvur
Kat Hekimiİzmir (Çiğli) Başvur
Tıbbi Sekreterİzmir (Çiğli) Başvur
Radyoloji Uzmanıİzmir (Çiğli) Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. İyi günler beden sicisi olarak çalışmak istiyorum halk eğitimden hijyen serifikam var murat ilkumut dan PC sertifikam var(word exzel Windows)B sınıfı ehliyetim var sizin bünyemizde çalışmak istiyorim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*