Kent Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

KENT SAĞLIK HASTANESİ İŞ BAŞVURU FORMU

Kent Sağlık Grubumuzun temelleri, elliye yakın Egeli iş adamının girişimiyle, İzmir’in Çiğli ilçesinde kurulan Kent Hastanesi ile atılmıştır. Üniversite hastanelerinden beklenen üst düzey tanı ve tedavi hizmetlerini sunma hedefi ve “zor işlerin yapıldığı hastane” olma iddiamızla ilk hastamızı kabul ettiğimiz 14 Şubat 2004’ten beri sözümüzü tutarak, sağlık sektöründeki yerimizi her geçen gün pekiştiriyoruz.

Kent Hastanesi Personel Alımı

Elliye yakın Egeli iş adamının girişimi ile İzmir’in Çiğli ilçesinde kurulan Kent Hastanesi, sadece bölgeye değil tüm Türkiye’den hastalara hitap etmektedir. 22 tıp branşında uzman hekimler ile hizmet veren kurum, hasta memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Özel bir hastane olan Kent Hastanesi, hizmetlerinin temeline hasta ve hasta yakınını alarak çözümler sunmaktadır. Dürüst, güvenilir, güler yüzlü şekilde insanlara tanı, teşhis, tedavi ve ameliyat uygulamaktadır. Alsancak Tıp Merkezi, Kent Tıp Merkezi Bayraklı ve Onkoloji Merkezi ile oldukça geniş bir yapısı bulunmaktadır.

Kent Hastanesi İş Başvuru Formu

Kent Hastanesi yılın farklı zamanlarında iş başvurusu almaktadır. Bu kapsamda müracaat etmek için kendi sayfasına girdikten sonra alt kısımdan insan kaynaklarına tıklamak gerekir. Bundan sonra da doktor başvurusu/tıbbi ve idari başvuru seçeneklerinden bir tanesi seçilir.

Ardından yapmış olduğunuz seçime göre karşınıza bir başvuru formu gelecektir. Tek yapmanız gereken bunu bilgi ve yetkinlikleriniz kapsamında doldurmaktır. Eğer farklı bir şehirden başvuruyorsanız ancak kabul edildiğiniz takdirde taşınma olanağınız da varsa, bunu belirtmeniz de önerilir.

Böylece daha doğru sonuçlar almanız mümkündür.

Kent Hastanesi İş İlanları

Kent Hastanesi kendi sitesi üzerinden iş başvurusu kabul etmektedir. Bunlar 7/24 kullanılabilir yapıdadır. Ancak farklı çözümler arıyorsanız, kariyer platformlarını değerlendirmeniz de mümkündür. Zira günümüzde birçok özel hastane, iş ilanı verirken bunlardan yararlanmaktadır.

Burada sadece güncel ilanlar için düzenli kontroller yapmanız gerekir. Ardından yalnızca gerekli ön başvuru işlemleri gerçekleştirilir.

Kent Hastanesi Açık Pozisyonlar

Kent Hastanesi başvurular ardından adayları değerlendirmektedir. Eğer bilgi ve yetkinlikleriniz açık pozisyonlar ile uygunsa, tarafınızla kısa sürede irtibata geçilebilir. Ardından da mülakat için gerekli bilgiler iletilecektir. Tüm süreçlerin tamamlanması ile işe alım da sonlanır.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, İnsan Kaynakları Politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu süreç İnsan Kaynakları Bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.

Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız

Çalışanlarımıza kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerileri veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerileri geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı eğitimler vermekteyiz.

Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek, çalışanların motivasyonlarının yüksek olduğu profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefiyle çalışıyoruz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Mekanik Teknikeriİzmir
2Anestezi Teknikeriİzmir
3Tıbbi Sekreterİzmir
4İlaç Hazırlama Görevlisiİzmir
5Sıhhi Tesisat Teknik Hizmetler Görevlisiİzmir
6Ultrason Sekreteriİzmir
7Radyoloji Uzmanıİzmir
8Bilgi Sistemleri Destek Görevlisiİzmir
9Yardımcı Sağlık Personeliİzmir
10Kat Hekimiİzmir
11Hemşireİzmir
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

6 yorum

  1. İyi günler beden sicisi olarak çalışmak istiyorum halk eğitimden hijyen serifikam var murat ilkumut dan PC sertifikam var(word exzel Windows)B sınıfı ehliyetim var sizin bünyemizde çalışmak istiyorim

  2. Be izmirden ibrahim hastanenizde hasta sorumlusu veya hasta karşılma hasta yönlendirme rekabet hizmetlerinde çalışmak istiyorum irtibat numarası 05419702395

  3. Merhaba ben Mehmet Gürsoy makina opararatörlük yaptım deneyimliyim tercübeliyim metal kaynak ustasıyım gazaltı elektrik kaynak ustasıyım işarıyorum işe çok ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum yurt dışı yurt içi engelimyok işe ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*