Kent Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

kent-gida-150x150

Kraft Foods İş Başvuru Formu

Kraft Foods İş Başvurusu yaparak Kraft Foods’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kraft Foods iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1927 yılında temelleri atılan Kent Gıda, 1956 yılında İstanbul’a taşınarak modern tesisinde üretim yapmaya başladı.

1960 yılında şeker üretiminin yanı sıra sakız üretimine de başladı.

1971 yılında Miss şeker ailesinin ilk üyesi Missbonbon , 1973 yılında Toffee ailesinin ilk markası Tofy, 1974 yılında Türkiye’de ilk defa büyük sakız ve çizgi karakter ile Tipitip, 1980 yılında Madlen adı altında ilk madlen çikolata , yine aynı yıl dolgulu bonbon Olips, 1986 yılında Topitop, 1987 yılında da Türkiye’nin ilk jelli şekeri Jelibon pazara sunuldu.

1990 yılında kendi sektöründe TSE ve imalat yeterlilik belgesi alan Kent Gıda, ilk şekerleme, sakız ve çikolata üreticisi ve ihracatçısı sıfatı ile Türkiye’de sektörün lideri konumuna ulaştı.

2000 yılında ilk Kent Bayram televizyon reklamı yayınlandı. Bayram geleneğinin önemini vurgulayan ve unutulmaya başlayan geleneksel Bayram değerlerini hatırlatan kampanyalar halen devam etmektedir.

2002 yılında Cadbury, Kent Gıda hisselerinin çoğunluğunu satın aldı, 2007 yılında ise Intergum’ı da satın alarak iki şirketi Kent Gıda bünyesinde biraraya getirdi.

2010 yılında küresel bir operasyonla Cadbury, Kraft Foods tarafından satın alındı ve Kent Gıda, Kraft Foods bünyesine girdi.

2012 yılında Kraft Foods temel gıda ürünleri işini ayırarak Mondelēz International adı altında dünya çapında ilk küresel atıştırmalık ürünler şirketini kurdu.

Kent Gıda 2013 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasına girmiştir. İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı listede de ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

Halen Kent Gıda San. ve Tic. AŞ.Türkiye’de Mondelez International Holdings LLC. şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kariyerinizde lezzetli bir fark yaratmak ister misiniz?

Çok hızlı değişen bir iş ortamında başarılı olabilen, yaptığı işe tutkulu bir şekilde bağlı, yetenekli ekip arkadaşları arıyoruz. Kalite ve mükemmellik ile esnek düşünce ve yeniliği birleştirebilenlerle çalışmak istiyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

24 yorum

  1. LİSE MEZUNUYUM 20 YAŞINDAYIM TURİZM OKUYORUM ÇEŞİTLİ ALANLARDA GIDA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞTIM. BU SEKTÖRDEDE ŞANSIMI DENEMEK İSTEDİM . VERİLEN GÖREVLERİ BAŞARACACAĞIMA İNANIYOR EKİBİNİZE KATILMAK İSTİYORUM SAYGILAR TEL.5389693746

  2. bende sizinle çalışmak istiyorum şöforlugum çok güzeldir daha öncede gıda firmasında 3yıl çalıştım tercübem vardır src diger belgelerde mevcuttur 05336652281 ararsanız sevinirim

  3. 1974 siirt doğumluyum yüksekokul motor bölümú mezunuyum dokuz yíldír park elektrik maden sektõrunda çalíşıyorum iş tecrübem var sizinle çalışmak istiyorum.

  4. İş arıyorum kent gıda firmasıyla çalışmak istiyorum sizin içinde uygunsa başvuru yapmak isterim.lise terk dışarıdan devam ediyorum.
    Tel: 0 539 331 05 16

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*