Kayseri Özvatan SYDV Personel Alım İlanı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

sydv

Kayseri Özvatan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapacak

En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 48.maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 10- 01.04.2014 tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. ( İşe alınması halinde ÖZVATAN İlçesinde ikamet edecek olmak) 11- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden birisinden mezun olmak.

1 Adet Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 24.09.2014
İl KAYSERİ İlçe ÖZVATAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programları kullanabilir olması) – En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 48.maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 10- 01.04.2014 tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. ( İşe alınması halinde ÖZVATAN İlçesinde ikamet edecek olmak) 11- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden birisinden mezun olmak. 12- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013-2014 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 13- En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. 14- İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programlarını kullanabilir olması ) 15- Muhasebe, Maliye, İktisat, İşletme Bölümü Öncelikli Tercih Sebebidir. NOT: İŞE ALINACAK PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR http://www.ozvatan.gov.tr/ AYRINTILI OLARAK BELİRTİLMİŞTİR İlanen Duyurulur.
1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel Alımı Son Başvuru : 24.09.2014
İl KAYSERİ İlçe ÖZVATAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programları kullanabilir olması) – En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 48.maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 10- 01.04.2014 tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. ( İşe alınması halinde ÖZVATAN İlçesinde ikamet edecek olmak) 11- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden birisinden mezun olmak. 12- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013-2014 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 13- İş gereği sadece ERKEK personel alınacaktır. 14- En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. 15- İyi derecede bilgisayar kullanıyor ve MEB onaylı bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi, transkript üzerinde bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belgesi olmak. (Aktif olarak Microsoft Office Programlarını kullanabilir olması) 16- Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri öncelikli tercih sebebidir. NOT: İŞE ALINACAK PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR http://www.ozvatan.gov.tr/ AYRINTILI OLARAK BELİRTİLMİŞTİR İlanen Duyurulur.

Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu?nun 48.maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 10- 01.04.2014 tarihi itibari ile Kayseri İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. ( İşe alınması halinde ÖZVATAN İlçesinde ikamet edecek olmak)

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*