Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

kayseri-büyükşehir-belediyesi

Kayseri Melikgazi Belediyesi 5 zabıta memuru alacağını Duyurdu!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

ZABITA MEMURU ALIM İLANI

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI:

Belediyemizin yukarıda belirtilen boş zabıta memuru kadroları için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir.

1- BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:

İlan edilen boş zabıta memuru kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak,

f) İlan edilen kadrolar için diğer başvuru şartlarını taşımak.

2- BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:

1. İlan edilen zabıta memuru kadroları için son mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili geçerlilik süresi dolmamış KPSS sınavına girmiş olmak ve istenilen puan türünden en az 65 puan almış olmak,

2. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

3. Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.70 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

4. Başvuru tarihinin son günü itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak,

5. 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az “B” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

6. Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuracak ve hangi sıra nolu kadroya başvuru yaptığını belirtecektir.

7. Yabancı dil şartı aranan kadrolar için, YDS İngilizce ve YDS Arapça sınavından başvuru tarihinin son günü itibariyle son beş yıl içerisinde (E) seviyesinde puan almış olmak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak isteyen işçiler için oluşturulmuş bilgilendirme sayfasıdır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarını web sitelerinde duyurmamaktadır, bu iş başvuru haberlerini farklı mecralara ilan vermektedirler. Belediyeye giderek veya telefonla arayarak hiçbir sonuç alamazsınız.

 

Güncel Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarını takip etmek için yazımızın devamında vereceğimiz linke tıklayabilir çıkan sonuçlara bakabilirsiniz. Eğer ilanların içinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir iş ilanı var ise oradan başvuru yapabilirsiniz.
Belediyelerde genelde daimi işçi, sözleşmeli personel, temizlik işçisi ve geçici işçi gibi alanlarda işçi alımı yapılmaktadır.

Kayseri’nın ilçeleri:

 • Akkışla
 • Bünyan
 • Develi
 • Felahiye
 • Hacılar
 • İncesu
 • Kocasinan
 • Melikgazi
 • Özvatan(Çukur)
 • Pınarbaşı
 • Sarıoğlan
 • Sarız
 • Talas
 • Tomarza
 • Yahyalı
 • Yeşilhisar

NOT: 
Belediye sitesinden veya bu site üzerinden başvuru yapılmamaktadır. 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ne telefon ile ne de site üzerinden başvuru almamaktadır.

Direk olarak şahsen yapılır.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

14 yorum

 1. Çalışmak istiyorum iki üniversite öğrencisi çocuklarım var açıl işe ihtiyacım var temizlik elamanıda olabilir çaycılık Yeterki iş olsun kaymeklerde çalışmak istiyorum saygılarımla ilgilerinden sunar teşekkür ederim

 2. SLM BEN KAYSERİDEN CÜNEYT KENDİM KASAPLIK YAPIYORUM AMA TEMİZ B İ İŞ İSTİYORUM EHLİYETİMM FALAN VAR 6SENELİK BELEDİYE BÜNYESİNDE KASAPLIK VARSA BİLE YAPARIM SIKINTI OLMAZ NUMARAM 0553 525 25 72

 3. SLM BEN KAYSERİ BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 42 YAŞINDAYIM 4ÇOCUK BABASIYIM 24 EHLİYETLİ ŞOFÖRÜM E EHLİYETİM VE SERECE 2 VE 4 BELGELERİMMEVCUT İŞE İHTİYACIM VAR SAYGILAR ARARSANIZ SEVİNİRİM NUMARAM 0532 334 00 95

 4. Selam ben kayseride yaşıyorum 41 yaşındayım acil işe ihtiyaçım var büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorum e ehliyetim var beni ararsanız sevinirim numaram 05384719877

 5. Selam kayseride yaşıyorum 41 yaşındayım acil işe ihtiyacım var büyük şehir belediyesinde çalışmak istiyorume ehliyetim varbeni ararsanız sevinirim numaram 05384719877

 6. Büyükşehir belediyasinde çalışmak istiyorum kayseride yaşıyorum e ehliyetim. var hemde mobiyacıyım 41yaşındayım beni ararsanız sevinirim numaram 05384719877

 7. 32 YASINDAYIM BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İKTİSAT MEZUNUYUM.EVLİYİM 1 ÇOCUK BABASIYIM.KİRADA OTURMAKTAYIM.İŞSİZİM AŞIRI BUNALDIM BELEDİYE BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER,SAYGILARIMI SUNARIM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*