Kasa Çeşitleri

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Kasa Çeşitleri

kasa-fiyatlari

Maddi değeri yüksek mücevherlerin, paranın ya da önemli evrakların saklanabileceği ev tipi plastik kasa fiyatları diğer çelik kasalara göre daha uygun ve daha tercih edilebilir özelliklidir. Numaralı şifre yöntemiyle çalıştıkları için şifre koyan kişi dışında kimse açamayacağı için oldukça güvenlidir. Bu güvenliği sağlamak için birbirinden farklı modelde üretilen kasa fiyatları da modelleri kadar geniş bir çerçeveye sahip. Eskiden yalnızca büyük iş yerlerinde bulunan büyük çelik kasaların yanında artık ev tipi, küçük, dolap ya da baza içlerinde saklanabilecek cinsten kasalar üretiliyor. Ev tipi, küçük falan güvenlik şifreleri ile dolu kasa fiyatları da oldukça uygundan başladığı için kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünler yalnızca para değil mücevherat, kıymetli kâğıtlar ya da tapular için yapılmış olsa da genel isimleri para kasası olarak geçiyor.

Çelik Kasa Fiyatları

Boyutuna, güvenlik sistemine ve üretim malzemesine göre kasa fiyatları değişiyor. Bunun dışında marka farkları da fiyat belirlenmesinin bir diğer aracı oluyor. Yıllardır güvenilerek kilit ve anahtar konusunda tercih edilen bir marka olan kale markası kale çelik kasa konusunda da rakiplerine fark atıyor. Bu marka dışında birçok yeni markanın da var olduğu çelik kasa sektöründe her keseye uygun ürün bulmak mümkün. Büyük çilingir zincirleri ve internet üzerinden kasa satışı yapan firmalar çelik kasa fiyat listesi oluştururken kasanın boyutu, yapım malzemesi, şifreleme sistemi gibi birçok özelliğine dikkat ediyorlar. Yukarıda belirtilen özelliklere göre değişim gösteren kasa fiyatları genelde her bütçeye uygun olarak üretiliyor.

Çelik Kasa Satın Alma

Birçok farklı ürünün alınabileceği online alışveriş yöntemiyle satın alınabilecek olan çelik kasalar farklı internet siteleri üzerinden satın alınabilir. Kasaların satın alınmadan önce mutlaka üretildiği materyalin ve ebatlarının öğrenilmesi gerekiyor. Alıcılar için kasa seçimi yapılırken kasa fiyatları bir kıstas olsa da asıl kıstasın kasanın kalitesi olması gerekiyor. Uygun fiyata çelik kasa sahibi olmak isteyen kişilerin yapması gereken şey oldukça kolay. Oldukça güvenilir bir site olan Evidea sitesinde birbirinden fazla çeşidi olan çelik kasalara ücretsiz kargo ve kapıya kadar güvenli teslimatla sahip olunabiliyor. Güvenlik sebeplerinden dolayı isteyen müşterilerinin paket içeriğini saklı tutan bu site kasa fiyatları açısından da müşterilerinin yüzünü güldüren bir site olarak kayıtlara geçiyor.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*