Karınca Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

karınca-lojistik

Karınca Lojistik İş Başvuru Formu

Karınca Lojistik İş Başvurusu yaparak Karınca Lojistik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karınca Lojistik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aldıkları dış ticaret hizmetlerinden memnun olmayan, doğru bilgiye ulaşmakta zorluklarla karşılaşan, “maliyet sırları” ile boğuşan KARINCA kurucuları, şirketi; gümrükleme, sigorta, yatırım ve teşvik hizmetleri vermek amacı ile kurdular.

 • 1986 – Şirket kuruluşu
 • 1987 – Hava kargo taşımacılığı hizmetinin başlaması
 • 1995 – Kara taşımacılık alanına yatırım yapılması ve uluslararası taşımacılık hizmetlerinin başlatılması
 • 1999 – FIATA üyeliği ve deniz taşımacılık hizmetlerinin yapılandırılması
 • 2000 – Türkiye içi lojistik proje yatırımları
 • 2003 – Lojistik proje yatırımları
 • 2006 – Filo Yatırımları,Akaryakıt taşımacılığı
 • 2008 – KWE ile stratejik işbirliği anlaşması
 • 2009 – Gıda Lojistiği Dağıtım Zinciri ve Depolama yatırımları
 • 2010 – Maden Lojistik hizmetleri

1986 yılında kurulan KARINCA, her türlü taşıma ve bilgi teknolojisini kullanarak, Türkiye’de ve tüm dünyada müşterilerine taşıma ve lojistik stratejileri oluşturan,tedarik zincirinin her aşamasında hizmet veren özel bir servis sağlayıcısı haline gelmiştir.

İŞ BAŞVURUSU ÖN BİLGİ FORMU

KARINCA yetenekli, yaptığı işi mutluluk ve heyecan duyarak yapacak, öğrenmeye açık, nazik ve duyarlı ve müşteri odaklı düşünceye sahip insanlarla çalışmaktan büyük memnuniyet duyar. Eğer bu heyecanlı ve yenilikçi yapının bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

6 yorum

 1. dış ticaret bölümümden mezunum tecrübem yok ama kısa sürede işe hakim olacagıma eminim sizinle calısmak isterim bölümümle ilgili departmanlarda iş olanaklarınız varsa

 2. Dumlupınar Üniversitesi Gediz meslek yüksek okulundan mezun oldum.Firmanızda geleçek ve karıyer bakımdan önmlı adımlar atmak isterim. lojıstık bölümüyle ilgili departmanlarda iş olanaklarınız arıyorum.

 3. MERHABA HAYIRLI AKŞAMLAR BEN ERCAN KINIŞ HATAY/MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM YAŞ:24 ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK BELGEM VAR,İKİNCİ DERECEDEN İNGİLİZCEM VAR EHLİYET:E,ÇALIŞMA ALANI OLARAK YURT İÇİ VEYA YURT DIŞI FARKETMEZ,GEBZEDE İKAMET ETMEKTEYİM,.SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIM, İRTİBAT TEL:0543 810 72 44
  E-POSTA:ercankinis49@hotmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*