Karel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

karel_logo

Karel İş Başvuru Formu

Karel İş Başvurusu yaparak Karel’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Bu gün Türkiye’nin 30’dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır. Dünyanın bilinen ve güvenilen kurumlarından Brand-Finance’ın her sene hazırladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesindeki markalardan biri olarak gösterilmektedir.

Karel Türkiye’nin ikinci 500 sanayi kuruluşundan biridir. Yaklaşık 1300 çalışanı olan, halka açık ve şeffaf bir kurumsal yönetime sahip Karel’in başarısı telekomünikasyon gibi büyük Ar-Ge gücüne ve yatırıma ihtiyaç duyulan, az gelişmiş ülkelerin kullanıcı olarak bile bulunmadığı bir sektörde, gelişmiş ekonomilere sahip ülkelerin dünya devi üretici firmalarıyla rekabet ederek dünya ölçeğinde bir firma yaratması ile ölçülmektedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                Şehir/Ülke     
GENEL BAŞVURU                                   Ankara, İstanbul
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ / TEKNİKERİ Ankara
ELEKTRİK TEKNİSYENİ                        Ankara
DEPO TEKNİSYENİ                                 Ankara KAREL A.Ş.
TEKNİK SERVİS – BAKIM TEKNİSYENİ Ankara
SATIŞ MÜHENDİSİ                                Ankara Karel
SATIŞ UZMANI                                        Ankara Karel
GSM HELPDESK PERSONELİ Ankara
GSM ALTYAPI ENERJİ TEKNİSYENİ Ağrı, Ardahan, Bingöl…
SİSTEM VE PLANLAMA KIDEMLİ MÜHENDİSİ Ankara
ÜRETİM MÜHENDİSİ                            Ankara
ŞOFÖR                                                         Ankara
ÜRÜN KALİTESİ TEST TEKNİSYENİ Ankara

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

11 yorum

  1. Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 borç var bu ben ev kira var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben telefon whaatsapp 0534 021 7405 tamam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*