Karbosan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

karbosan

Karbosan İş Başvuru Formu

Karbosan İş Başvurusu yaparak Karbosan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karbosan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1967 yılında İstanbul-Türkiye’de kurulmuş olan Karbosan, Türkiye’nin aşındırıcı ürünler konusunda faaliyet gösteren ilk üretici firmasıdır.

 Kuruluşundan bu yana hem yönetim kadrosu, hem de çalışanları, müşterinin aşındırıcı ürünler konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaya kendilerini adamışlardır. Kullanıcıları ile birlikte bir takım halinde çalışarak yeni teknolojiler ve değişik sanayi kollarının ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler geliştirmek bir Karbosan geleneğidir.

 Sonuç olarak; Aşındırıcı ürünler sektöründe Karbosan’ın en hızlı büyüyen firma olması süpriz değildir. Halihazırda, 30.000m2 kapalı alanda 500 ‘e yaklaşan profesyonel çalışanı ile Dünya pazarına, tam bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Gelişen ihracat faliyetlerimiz sonucunda Karbosan ürünleri 5 kıtada birçok ülkede satışa sunulmaktadır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

6 yorum

  1. Meslek lisesi elektrik elektronik mezun uyum 15 yıldır ken mesleğini yapıyorum e sınıfı ehliyetim var vsizinle çalışmak istiyorum GSM 0505. 657. 39 08 çerkezköyde çalışabilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*