Kalyon İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

KALYON İNŞAAT

1974 yılında, Hasan Kalyoncu ve Cemal Kalyoncu kardeşler, babaları Mehmet Kalyoncu’nun izinden devam ederek Kalyon İnşaat’ı kurdu. Bu girişim, kısa sürede çok hızlı yol alarak dünya çapında yüzlerce projeyle ve toplum yararına yapılan büyük yatırımlarla bir dünya markasına dönüştü.

 

Kalyon Holding; inşaat, yatırım – işletme, gayrimenkul, enerji ve sanayi sektörlerinde 35 bine yakın çalışanı ve 75 yılı aşan birikimiyle, Türkiye ekonomisinin en önemli oyuncularından biri olarak yolculuğuna devam ediyor. Teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla geleceğin iş modellerini bugünden hayata geçiren Kalyon Holding, iş dünyasına ve gençlere de öncülük ediyor.

Kalyon Holding, aralarında dünyanın tek çatı altındaki en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’nın yapımı ve işletmesi, Ar-Ge dahil güneş paneli üretiminin tüm aşamalarını bir araya getiren dünyadaki ilk ve tek fabrikası, dünyanın en büyük beşinci güneş enerjisi santrali, dünyada bir ilk olan KKTC deniz geçişi isale hattı, Avrupa’nın en büyük ileri biyolojik atıksu arıtma tesisi, Türkiye’nin ilk metrobüs yol inşaatı,Türkiye’nin en büyük yayalaştırılmış meydanı, Türkiye’nin ilk açık deniz sondaj platformu, Türkiye’nin ilk yüzen sıvılaştırılmış doğalgaz depolama ve gazlaştırma terminali yatırımı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelerin de bulunduğu onlarca dev yatırımı hayata geçirdi.

Faaliyet alanlarındaki hızlı büyüme ve başarının yanı sıra sosyal fayda alanında da büyük yatırımlar yapan Kalyon Holding özellikle eğitim, çevre ve kültür-sanat alanında topluma sunduğu katkılarla öne çıkıyor.

Ülkenin gelişimi ve kalkınması için eğitimi en önemli yatırım olarak gören Kalyon Holding, 1998’de Erdem Koleji’ni; 2008 yılında ise Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ni hizmete açtı.

Kültür ve sanat alanında da yatırımlar yaparak toplum yararına faaliyetlerini sürdüren Kalyon Holding, bugünün kültürel üretimini desteklemek üzere, Şişli’deki tarihi Taş Konak’ta 2019 yılında Kalyon Kültür’ü kurdu. “Toplumsal buluşma mekânı” teması ile yola çıkan Kalyon Kültür, sergilere, söyleşilere, müzik dinletilerine ve kültür-sanat alanında pek çok etkinlik ve organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Kalyon Holding, sürdürülebilirlik yaklaşımı çerçevesinde gerek çevre ve insan gerekse teknoloji, inovasyon ve kaliteli insan kaynağının yetişmesi amacıyla çeşitli projeler yürütüyor. Kalyon Holding, topluma ve ülkeye kalıcı şekilde değer üretmeye odaklanan bu çalışmalarla orta ve uzun vadede Türkiye’nin gelecek hedeflerini destekleyecek şekilde planlamalar yapmayı sürdürüyor. Buradan hareketle Türkiye’nin tarih, kültür ve çevre değerlerinin korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması misyonuyla kurulan Kalyon Vakfı ise özellikle kültür mirası kapsamında değerlendirilen tarihi eserlerin korunması ve yaşatılması için toplumun beklentileri doğrultusunda, devlet kurumlarının ve sivil toplumun desteğiyle çok sayıda projeyi üstleniyor.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Mekanik Saha Teknikeriİstanbul Avr. İstanbul Asya AtaşehirBaşvur
Sözleşme ve Hakediş UzmanıAzerbaycanBaşvur
Bilgi Sistemleri UzmanıBursaBaşvur
Sözleşme UzmanıBursaBaşvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

  1. Saygılar değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.6 yıl yurt dışı projelerde görev yaptım Cezayir etopyada ve Tanzanya beton santral operatörü olarak yapı merkezî inş san tic AŞ de 23 yıldır hazır beton sektöründe çalışıyorum malaklar hazır beton a.ş 14 yıl ve maktaş inş a.ş 3 yil çalışmış bulunmaktayim.yol betonları beton travers üretimi pist apron betonları imalatında çalıştım sizlerle çalışmak isterim vuruşkan tekno proksis vb.bircok programı ile ilgili hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım.saygilar 05443208700

  2. Merhaba ben Abdullah kaya kamyonu belden kırma operatörüyüm aynı anda Beton mikseri operatörüyüm harfiyat kamyonunuda kullanıyorum 20 yıllık iş tecrübem vardır sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum GSM 0505 928 17 73

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*