Kalyon İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Kalyon İnşaat Personel Alımı

Gaziantep’te 1974 senesinde kurulan Kalyon, İnşaat Sanayi ve Ticaret ile inşaata giriş yapmıştır. Sonradan İngaz ve Kalen’i bünyesine katarak, enerji sektörüne başlamıştır. Sektördeki ilk gününden bu yana hastane, konut, okul, karayolu, köprü, tüne, isale atıkları ve daha birçok proje altına imzasını atmıştır.

Ülkemizde geniş kapsamlı hizmetler veren Kalyon İnşaat enerji sektörü kapsamında yenilenebilir enerjinin Türkiye sanayisine kazandırılması için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Kalyon İnşaat İş Başvuru Formu

Kalyon İnşaat kurulduğu günden bu yana yaptığı başarılı yatırımlar ve altına imzasını attığı projeler ile güçlü bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bu kapsamda yeni personeller alınarak söz konusu süreç desteklenmektedir.

İş ilanları online kanallar aracılığıyla duyurulmakta olup başvurular da aynı kapsamda olmaktadır. Buna ek olarak kariyerinize Kalyon’da yön vermek istiyorsanız, güncel CV dosyalarınızı holdinginsankaynaklari@kalyonholding.com adresine yollayabilirsiniz. Profesyonel bir özgeçmiş oluşturmak ve hakkınızda doğru bilgileri etkili olarak vermek, aldığınız olumlu yanıtları arttıracaktır.

Kalyon İnşaat İş İlanları

Kalyon İnşaat sürekli büyüyen yapısı ile bünyesinde bulunan farklı pozisyonlara yönelik alımlar gerçekleştirmektedir. Bunlar Kariyer.net gibi platformlarda açık olarak görülmektedir. Eğer bunları kullanmak istiyorsanız, öncelikle üyelik hesabı açmanız, ardından da CV doldurarak ilgilendiğiniz duyuruya göndermeniz gerekir. Ancak hesabınız varsa bunun yerine girdikten sonra özgeçmiş de güncelleyebilirsiniz.

Tüm işlemleri yaptıktan sonra yalnızca beklemeniz gerekir. Kalyon İnşaat insan kaynakları uyumlu CV dosyalarını değerlendirdikten sonra sizinle irtibata geçecek, gerekli mülakat bilgisini verecektir.

Kalyon İnşaat Açık Pozisyonlar

Kalyon İnşaat’a iş başvurusu yapmak istiyorsanız açık iş ilanları bulunması gerekir. Bu nedenle düzenli kontroller yapmak, size uygun fırsatları kaçırmamanıza yardımcı olacaktır. Hangi pozisyonların açık olduğu bilmek, adaylarda aranan nitelikleri okumak bu nedenle önemlidir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Tasarım Şefi – BursaBursa
Planlama Mühendisiİstanbul(Avr.)
Operatör/ Usta OperatörAnkara
Yurt Dışı Satın Alma UzmanıAnkara
Makine Mühendisiİstanbul(Avr.)
Elektrik Bakım TeknikeriAnkara
Muhasebe Uzmanıİstanbul (Tümü)
Bilgi İşlem TeknikeriAnkara
Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)
Hukuk MüşaviriAnkara
Bilgi Teknolojileri UzmanıBursa
Mekanik Bakım Teknikeri / TeknisyeniAnkara
IT Sistem Uzmanı/Uzman YardımcısıAnkara
Test ve Devreye Alma Müdürüİstanbul(Avr.)
Yetiştirilmek Üzere Proje YöneticisiAnkara
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

7 yorum

  1. Saygılar değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum.6 yıl yurt dışı projelerde görev yaptım Cezayir etopyada ve Tanzanya beton santral operatörü olarak yapı merkezî inş san tic AŞ de 23 yıldır hazır beton sektöründe çalışıyorum malaklar hazır beton a.ş 14 yıl ve maktaş inş a.ş 3 yil çalışmış bulunmaktayim.yol betonları beton travers üretimi pist apron betonları imalatında çalıştım sizlerle çalışmak isterim vuruşkan tekno proksis vb.bircok programı ile ilgili hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım.saygilar 05443208700

  2. Merhaba ben Abdullah kaya kamyonu belden kırma operatörüyüm aynı anda Beton mikseri operatörüyüm harfiyat kamyonunuda kullanıyorum 20 yıllık iş tecrübem vardır sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum GSM 0505 928 17 73

  3. Selamun aleyküm vasıfsız eleman yada beton mikseri şöfer opr yüm belgem var hiç bir salık sorunum yok pasoportum var.cep.0532 742 2032 sayğılarımla

  4. Özbekistan SEMERKANT ta sonsuza kadar çalışabilirim,alçı ve boya ustasıyım,vasıfsız olarak da çalışırım,eşim Özbekistan vatandaşı olduğu için barınma problemim vs yok.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*