Kaleseramik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Kaleseramik İş Başvuru Formu

Kaleseramik İş Başvurusu yaparak Kaleseramik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kaleseramik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kale Grubu Hakkında

1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile temelleri atılan Kale Grubu, Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi haline gelmiştir. Zaman içerisinde makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim, nakliye, turizm ve gıda sektörlerinde yatırımlar yaparak büyüyen Kale Grubu, bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli lokasyonları ile İtalya ve Rusya’da fabrika ve marka yatırımları olan, beş bini aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından biridir. Kale Grubu bugün Avrupa’nın 3., dünyanın 12. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1., Avrupa’da ise 5. şirketi durumundadır. Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak havacılık ve savunma konusunda uluslararası alanda itibar kazanmış bir yapıya sahiptir. 100 ülkede, 400’ü aşkın noktada Kale markalı ürünler tüketicilerle buluşmaktadır.

Kale Grubu, yarım asırdan bu yana sanayici kimliği ile topluma hizmet ederken kurucusu İbrahim Bodur’un ilke ve görüşleri doğrultusunda, başta eğitim ve sağlık olmak üzere kültür, sanat, bilim ve spor konularında topluma her zaman katkıda bulunmuş, bu katkılarını düzenli hale getirmek üzere Dr. İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nı kurmuştur.

Çalışma Süresi

Grup şirketlerinde çalışma süresi haftada 45 saattir.

İzin Politikası

Grup içinde sendikaya kayıtlı şirketler dışında izin politikası çalışma yasasında belirtildiği gibidir:

  • 1 yıldan 5 yıla kadar 14 iş günü
  • 5 yıldan 15 yıla kadar 20 iş günü
  • 15 yıldan fazla 26 iş günü

Sosyal Yardımlar

Kale Grubu’nun bazı sirketlerinde çalışanlara özel sağlık sigortası ve bayram, yılbaşı, kuruluş yıldönümü gibi özel günlerde de sosyal yardım yapılmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Çalışanlara yönelik yıl içinde iki kez piknik, tiyatro, gösteri, sinema ve bowling organizasyonları yapılmaktadır. Ayrıca çalışanlar, eşleri ya da çoçukları Çanakkale Çan’daki fabrikalarda, voleybol, basketbol, tenis, yüzme, satranç, mini golf gibi etkinliklerin takımlarına katılabilmekte ve bu etkinlikler için özel yapılmış alanlardan yararlanmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyonlar LokasyonBaşvuru Linki
Teknik Destek Uzmanı Seramik Kaplama Malzemeleri UzmanÇanakkale ÇanBaşvur
Sinterflex Mobilya UzmanıBalıkesir Bandırma Başvur
Ürün Uzmanıİstanbul Beşiktaş Başvur
Müşteri İlişkileri Yöneticisiİstanbul Beşiktaş Başvur
Sürekli İyileştirme UzmanıÇanakkale Çan Başvur
İhracat Operasyon Uzmanı Yardımcısıİstanbul Beşiktaş Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*