Kale Kilit İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

kale-kilit-logo

Kale Kilit İş Başvuru Formu

Kale Kilit İş Başvurusu yaparak Kale Kilit’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kale Kilit iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Üretim, istihdam ve ihracat rakamları, dünya pazarlarındaki rekabet gücü ile Türkiye ekonomisinin güçlü oyuncusu Kale Kilit’in temelleri, 1953 yılında Sadık Özgür tarafından atıldı.

Tahtakale’de bir atölyede, karyola borusu ve gaz ocağı üreterek iş hayatına atılan Sadık Özgür, Türkiye ekonomisinin o dönemdeki zorlu şartları altında ilk yerli kilit imalatını gerçekleştirdi.

Üretilen ürünlerin kalitesi kısa zamanda sektörde kabul görerek, artan talep yeni yatırımları teşvik etti ve 1957 yılında Bahçelievler, Eski Londra Asfaltı üzerinde 1.640 m2’lik kendi yerine taşınan atölye, artan işçi sayısı ve makine teçhizatı ile üretime devam  ederek 1958 yılında Kale Kollektif Şirketi adını aldı.

Bu dönemde asma kilit üretimi gerçekleştiren firma yeni yatırımlarla büyümeye devam etti ve 1963 yılında Kale Madeni Eşya Fabrikası adını aldı. 1965 yılında Türkiye’nin ilk kasa kilidi üretildi.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.
Üretim Planlama ve Stok Kontrol Müdürü İstanbul(Avr.) Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*