İZMİR BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ İŞ BAŞVURU İLANI 2021

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ  CUMHURİYET TARİHİNDE  SAĞLIK ALANINA EN BÜYÜK   YATIRIMLARINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

İzmir Bayraklı da yapımı devam eden şehir hastanesi nin büyük bir olasılıkla Mayıs sonu Haziran başı gibi açmayı planlayan Sağlık Bakanlığı açılışa yetiştire bilmek için personel alım ları na başlıyor. Bölgenin en büyük hastanesi olan Ege Üniversite hastanesi 2000  yataklı olup yıllarca başta İzmir ve bütün ege bölgesine hizmet etmekte idi artan nüfus yoğunluğunu uzun yıllardır karşılamakta zorlandığı için Bayraklıya yapılan hastane

Yatak Sayısı         2060
Arsa Alan          622.829 m²
Kapalı Alan          633.020 m²
Oturum Alanı           120.844 m²
Otopark Araç Kapasitesi           4846
Açık Otopark Alanı             9.700 m²
Kapalı Otopark Alanı            164.236 m²
Poliklinik Oda Sayısı             284
Heliport             4
Tutuklu Servisi Yatak Sayısı             48
Mahkum Servisi             2
Blok Sayısı              8
Yoğun Bakım Yatak Sayısı              349
Toplam oda sayısı (mahal)                15618
YGAP                 100
Ameliyathane Sayısı                   54
LDRP                  16
FTR                   300
Psikiyatri Hastanesi Ayrı blok olarak yer almamaktadır (Resmi branşlaşmada 22 yatağı mevcuttur).
Yanık servisi               15 yataklı

Türkiye nin en büyük hastanesi olmaya aday .

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, İzmir şehrinde yapılan bir sağlık kurumudur. 2017 yılında yapımına başlanan İzmir Şehir Hastanesi veya diğer adı ile İzmir Entegre Sağlık KampüsüGama Holding ve Türkerler Holding tarafından işletilmektedir. Toplamda 1.6 milyar TL yatırımla yapılan hastane ülkemizdeki sağlık kurumları arasında en büyük 4. Hastanedir. 622.530 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan hastanede, 2600 yatak bulunmaktadır. Bunun dışında 53 ameliyathane, 302 poliklinik odası, 374 yoğun bakım ünitesi, 48 yataklı mahkum servisi yer almaktadır. Günde 12 bini aşkın hastaya hizmet verecek olan sağlık kurumu aynı zamanda İzmir ilimizde büyük bir istihdam kapısıdır. Hastane bünyesinde gerek yapımı sırasında, gerekse tamamlanmasının ardından çok sayıda kişiye iş olanağı sunmuştur. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesinde bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi en son teknoloji ekipmanlara sahiptir. Uzman kadrosu ile en zorlu ameliyatları ile başarı ile gerçekleştirebilmektedir. Hastaneye gerek İzmir ilimizden gerekse çevre illerden ve hatta yurt dışından çok sayıda hastanın ziyaret edeceği düşünülmektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi ayrıca 5 bin araçlık bir otoparka ve ambulans helikopterinin iniş yapabilmesi adına heliporta sahiptir. Ülkemizdeki en modern sağlık kurumlarından bir tanesi olan hastanenin bünyesinde 1500’ü aşkın sağlık çalışanı istihdam edilecektir. İzmir Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; temizlik personeli, tıbbi sekreter, hemşire, hasta bakıcı, ebe, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, ambulans şoförü, acil tıp teknisyeni, eczacı, diş teknikeri, yardımcı sağlık personeli, hasta danışmanı, hasta bakıcı, hasta kabul görevlisi, iş güvenliği uzmanı, biyolog, tercüman, ameliyathane hemşiresi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilecek. Öncelikle şehir hastanesinin personel ihtiyacının büyük çoğunluğu şehir hastanesinin açılması ile kapanacak olan diğer kamu hastanelerinden sağlanacak. Eksik kalan kadro ve pozisyonlara ise Sağlık Bakanlığı tarafından ilanlar yayınlanmaktadır. Bu ilanlar için Sağlık Bakanlığı resmi web adresi üzerinde duyurular kısmını takip edebilirsiniz. Ayrıca İŞKUR üzerinden de çeşitli alımlar gerçekleştirilmektedir. Harici olarak bir insan kaynakları sayfası ve iş başvuru formu ise bulunmamaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nerededir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, İzmir ilimizde Bornova ilimizde yer almaktadır. Aşağıda haritadan adresini görebilirsiniz.

Adres: “Laka, 35040 Bornova/İzmir”

Bu yazımızda İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Buradan da açık pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*