İstikbal Mobilya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İstikbal Mobilya İş Başvuru Formu

İstikbal Mobilya İş Başvurusu yaparak İstikbal Mobilya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstikbal Mobilya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstikbal Mobilya Hakkında

1957 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren İstikbal, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

İŞE ALIM SÜRECİ
İşe alım süreci, Yıllık İşgücü Planı doğrultusunda yönetilmektedir. İşe alma politikamızın esası hem mavi yakalı hem de beyaz yakalı çalışanlar için; fırsat eşitliği politikası çerçevesinde işin niteliklerine ve kurum kültürüne uygun özelliklere sahip elemanların seçimine dikkat edilmesidir. Yıllık İşgücü Planı doğrultusunda, açık pozisyonlarımız için öncelikle şirket içinde uygun aday olup olmadığına bakarız. Daha sonra grup şirketlerimizde uygun aday olup olmadığına bakılır. Pozisyon için uygun aday bulunamazsa, dış yollardan işgücü istihdamına yöneliriz.
İşe alım sürecimizde hem şirket kültürüne uyum hem pozisyona teknik ve kişisel açıdan uyum değerlendirilir.
Beyaz yakalı adayların 5 Faktör Kişilik testi ve DISC Envanteri sonuçları ile kişilik analizleri yapılmakta ve değerlendirilmektedir. Önce İnsan Kaynakları mülakatı yapılır. Süreç lideri, ilgili Genel Müdür Yrd. ve Genel Müdür ile teknik mülakat yapılır. Olumlu bulunan adaylar Holding mülakatına yönlendirilir.
Mavi yakalı adaylar için Genel Yetenek – Kültür testi uygulanır. Test sonuçlarına göre Önce İnsan Kaynakları mülakatı yapılır. Süreç lideri ve ilgili Genel Müdür Yrd. Ile teknik mülakat yapılır. Aktif iş ilanları ile ilgili bilgi almak için, İş Başvurusu sayfasına gidiniz.

Açık Pozisyonlar;

1Montaj ElemanıAnkara
2Part Time Satış DanışmanıAnkara
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*