İstanbul Ticaret Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İstanbul_Ticaret_Üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi İş Başvuru Formu

İstanbul Ticaret İş Başvurusu yaparak İstanbul Ticaret’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Ticaret iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi ya da kısaca İTİCÜ[2] (İngilizceIstanbul Commerce University, kısaca ICU), İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulan bir vakıf üniversitesidirBursa‘daki yüksek lisans programları haricinde, İstanbul’da 4 kampüs ve 1 koruda hizmet vermekte olan İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası‘nın yoğun desteğine sahiptir.

İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından kurulan ve ilk defa 2001 yılında öğrencileriyle buluşan İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye’nin ilk vakıf üniversitelerinden biri olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.
Üniversitemiz, dünyanın önemli kültür başkentleri arasında yer alan İstanbul’un merkezinde, dünya ile buluşmanın bilinciyle, binlerce yıllık bilim, tarih ve kültür birikimini geleceğe taşımanın farkındalığıyla öğretim yolculuğuna devam etmektedir.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*