İstanbul Şehir Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

istanbul-sehir-universitesi

İstanbul Şehir Üniversitesi İş Başvuru Formu

İstanbul Şehir İş Başvurusu yaparak İstanbul Şehir’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Şehir iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan Kaynakları stratejisi; İhtiyaç duyulan yüksek nitelikli çalışan profilinin ortaya çıkarılması hedefine sadakatle bağlı kalınarak; liyakate ve performans ölçümüne dayalı bir insan kaynakları yönetim modelinin oluşturulması ve yürütülmesi düşüncesi üzerine inşa edilmiştir.
“Dünyaca tanınan ve Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden biri olmak” şeklinde formüle edilen çok kültürlü, çok renkli ve sesli, özgün ve özgür bir üniversite olma hedefi yolunda Şehir’i en iyi betimleyen ana hedeflere odaklanarak, çalışanlarımızda Şehir’li kimliğini ortaya çıkarıp yaşatmak en önemli önceliklerimizdendir.
Sürekli gelişen Şehir’ in ihtiyacına yönelik insan kaynakları planlamalarını yapmak, performans ve kariyer yönetim kriterlerini oluşturmak; tabii olarak da çalışanlarımızın her türlü gelişimini destekleyecek eğitim programlarına süreklilik kazandırmak diğer vazgeçilmez önceliklerimizi oluşturmaktadır.
Çalışan memnuniyetini etkin ve verimli bir işgücünün vazgeçilmezi ve eğitim kalitesinin omurgası kabul ederek; objektif kurallara sıkı sıkıya bağlı, kişisel gelişimi öncelikli sayan çağdaş kariyer planlamasıyla ortaya çıkan organizasyonu Şehir’de sürekli kılmak ise temel hedefimizdir.
İstanbul Şehir Üniversitesi’ndeki kariyer olanakları ile ilgili bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İlgili linkten ilgilendiğiniz pozisyon için başvuru yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi için: ik@sehir.edu.tr
Akademik Kadro iş ilanları için tıklayınız.
İdari Kadro iş ilanları için tıklayınız.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*