İstanbul Kültür Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

istanbul-kultur-universitesi

İstanbul Kültür Üniversitesi İş Başvuru Formu

İstanbul Kültür İş Başvurusu yaparak İstanbul Kültür’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Kültür iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Üniversite; Ataköy, Şirinevler ve İncirli Kampüsü olarak üç kampüste faaliyet göstermektedir.[3] 2011-2012 öğretim yılı boyunca 7755 öğrenim gören öğrenci mevcuttur [4] İstanbul Kültür Üniversitesinin de ana amacı Kaliteli Yükseköğretim yapmaktır. Kaliteli eğitim ve öğretime ulaşabilmenin sorunları ve bunların çözüm yöntemleri İKÜ için çalışan kişilerin yeni karşılaştıkları sorunlar değildir. Çünkü İKÜ, 1930’lu yıllardan bu yana eğitim ve öğretim ile başarıyla uğraş veren eğitimci kişilerin etkin olduğu bir vakıf tarafından kurulmuştur. Üniversite, eğitimci özelliklere ve deneyimlere sahip kişilerden oluşan Mütevelli Heyet tarafından yönetilmektedir. Yıllarını Anaokuldan Yükseköğretime kadar bütün öğretim aşamalarındaki okul kuruluşlarına vermiş ve eğitim sektöründe başarılarını kanıtlamış Mütevelli Heyet Başkanı ve Üyeleri, kalitenin mükemmel bir fiziki ortam ve seçkin, deneyimli ve yaratıcı bir öğretici kadro ile mümkün olduğunu çok iyi bildiklerinden, başlangıçtan itibaren bu iki hususun gerçekleştirilmesine özen göstermişlerdir.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, üniversitemizin hedefleri ve kurumsal stratejik planları doğrultusunda, işe uygun idari ve akademik insan gücü alımını gerçekleştirmek ve insan gücünün üniversitemiz bünyesinde çalışan memnuniyeti yüksek bir şekilde görev yapmasına imkân sağlamak amacı ile her türlü çağdaş İnsan Kaynakları uygulamasını yürütmektedir.

 Akademik Kadrolar için; 

Üniversitemizin akademik kadroları için Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent ilanları web sitemizden; Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ve Okutman ilanları ise YÖK’ün sayfasından takip edilebilir. Akademik başvuruların şahsen ya da posta yoluyla yapılması gerekmektedir.

Akademik Kadro Başvuruları

İdari Kadrolar için;

Üniversitemizin aşağıda adı geçen İdari Birimleri’nde değerlendirilmek üzere iş başvurusunda bulunabilirsiniz:

– Mali ve İdari İşler Daire Başkanlığı

– İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

– Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

– Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Daire Başkanlığı

– Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

– Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

– Yapı İşleri Daire Başkanlığı

– Sağlık-Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen linklerden tarafımıza ulaşması mümkündür:

Açık Pozisyonlar

Genel Başvuru

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*