ISS Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

iss-güvenlik

ISS Güvenlik İş Başvuru Formu

ISS Güvenlik İş Başvurusu yaparak ISS Güvenlik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda ISS Güvenlik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1901 yılında Danimarka’da güvenlik şirketi olarak kurulan ISS (Integrated Service Solutions), bugün 53 ülkede, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Hizmetler, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bahçe Bakımı, Haşere İlaçlama, Ofis Destek ve Çağrı Merkezi Hizmetleri” ile “Tesis Yönetimi” konusunda hizmet sunan dünyanın lider hizmet şirketinden biridir.  
 Dünyanın önde gelen Tesis Yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktadır. 11 milyar Euro cirosu ile dünya genelinde 200.000’den fazla müşteriye sahip olup, bugün itibariyle 535.000’den fazla çalışanı mevcuttur.  

ISS İnsan Kaynakları’nın amacı:

ISS’ de işe yüreğini koyan elemanların çalışmasına katkıda bulunarak, kaliteli, gelişen, güleryüzlü hizmet anlayışının, tüm çalışanlarca benimsendiği bir kurum kültürü yaratmaktır.

Açık Pozisyonlara ulaşmak için tıklayın.

2 yorum

  1. şuan adliyede çalışıyorum ama servis olmadığı için çıkabilirim sabiha gökçene yakınım havaalanı projenizde çalışmak isterim 0535 431 28 46

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*