İsdemir İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

İsdemir_Logo

İsdemir İş Başvuru Formu

İsdemir İş Başvurusu yaparak İsdemir’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İsdemir iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İSDEMİR olarak, Türkiye ve Dünya demir-çelik pazarındaki konumumuzu, sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu ile sürdürebileceğimize inanıyoruz.

Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızda; kendini adamışlık, kaliteye odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, alçakgönüllülük, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyoruz.

Hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürüne sahip olabilmeleri amacıyla kapsamlı programlar uyguluyoruz.

Değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve değerlerle yönetilen bir şirket olarak;

Çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımları her alanda yapıyor, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerine güvenerek ve geliştirerek, geleceğe umutla bakıyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

5 yorum

  1. 25.07.1983 doğumluyum is deirde çalışmak istiyorum iskenderun ikametkah ful testli kaynakçıyım sertifikalarım war
    kule vinç operator belgem war uygulamalı

  2. 33 yasındayım hatay iskenderunda yaşıyorum endustrı meslek lısesı elektrık bölumu mezunuyum daha sonra mustafa kemal unıversıtesı endustrıyel otomasyon 2 yıllık okudum 2013 de bıtırdım B sınıfı ehlıyetım ve ıngılızce ılk kademe sertıfıkam var ayrıca ozel guvenlık kımlıgım bulunmaktadır kendı bransıma aıt uygun görulen iş beklıyorum ıyı aksamlar tlf no . 0536 4560836

    • 30 yaşındayım motor mezunuyum evliyim ve 3çocuk babasıyım daha önce erg inşaat iş makinesi bakım yaptım bana uygun iş olursa sizinle çalışmak istiyorum tlfn:0544 844 04 80

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*