İş Bankası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İŞ BANKASI HAKKINDA:

Türkiye nin ilk milli bankası olan İş Bankası  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün arzusu üzerine 1924 yılında kurulmuştur.

Yeni kurulan ülkemizin ekonomik sıkıntılarını  çözmek amacı ile kurulmuştur.

Sadece 2 şube ve 37 personel ile faaliyete başlayan İş bank şimdi ise bir çok şubesi ve binlerce çalışanı ile Türkiye ve bir çok ülkede bankacılık sektöründe hizmet vermektedir. İş bankası Müşterileri, Hissedarları ve çalışanları açısından tercih edilen güven veren öncü bir banka olma yolunda çalışmaktadır.

İhtiyaçları etkin, hızlı ve kaliteli bir şekilde yöneterek çözüme ulaştırma yolunda çabalayan ve memnuniyeti ön planda tutan bir bankadır. Değerlerini şeffaf olma, lider olma, öncü olma, yenilikçi olma üzerine kuran İş bankası bu değerler üzerinden bir çok müşterisi için memnuniyet seviyesini yükseltmekte aynı zamanda çalışanlar için İstihdam kaynağı olmaktadır.

İş Bankasında Kariyer

Çalışanlar ve iş arayanlar için en önemli durum çalıştığı yada çalışacağı şirketi tanıyor olmaktır. Çalıştığı şirketi tanıyan personel şirketin ne istediğini ve yol haritasının ne olduğunu kavramalıdır ki performansını ona göre şekillendirmeli ve kariyer basamaklarını ona göre çıkmalıdır. Aynı şey iş arayan adaylar içinde geçerlidir.

İş arayan aday başvuru formu doldururken başlayan süreçle sınav ve mülakata kadar çalışacağı şirket yada banka ile alakalı bir çok soru ile karşılaşabilir. İşe alım sürecini başarı ile tamamlamak isteyen adaylar bu soruların cevabını verebilmeli ve şirketin yol haritasının ne olduğunu betimleyerek Mülakat görüşmesi yapan görevliyi etkilemelidir. Bu sayede işe alım süreci sizin adınıza daha kolay geçer.

İŞ Bankasında çalışmak ve kariyer yapmak için öncelikle İŞ Bankasını tanıyalım. İŞ bankasının en büyük özelliği Cumhuriyetin bankası olmasıdır. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir gecede aldığı kararın arkadasın da aslında halkının doğan ihtiyaçları vardır. 1924 yılında faaliyete geçen İŞ Bankası bu yıldan önce halkın ihtiyaçlarını karşılayacağı güvenilir, kalkınmayı destekleyecek, Çiftçiyi, Tarımı ayakta tutacak bir Bankaya ihtiyaç duyulması ile kuruldu.

Kurulduktan sonra bir çok başarıya imza atması ile dikkat çeken İŞ bankası ülkemizde bir çok ilke imza atmıştır. Avrupa’da şube açan ilk banka, Atm leri ilk uygulamaya sokan banka ve ilk elektronik bankacılığın temelini atan ve bir çok ilke imza atan banka olma özelliğini gururla taşımaktadır.

Güvenlik Görevlisi: Bankanın, müşterilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamakla sorumlu olan güvenlik görevlileri yeri geldiğinde de şubeye gelen müşterilere yardımcı olmakla sorumlu olabilmektedirler. Bankada özel güvenlik görevlisi olabilmek için Silahlı ÖGG sertifikasına sahip olmak gerekiyor

Temizlik ve Çaycı :

Alanını ve çevresinin temizliği ile ilgilenecek ,insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü sempatik ,temiz tertipli ve düzenli ,çalışma saatleri ne

uyum sağlayabilecek deneyimli veya deneyimsiz personel alınacaktır.

İş bankası İş Başvurusu

İş Başvurusu yapmak istiyorsanız buraya kadar anlattıklarımızı okumuş sayılırsınız. Eğer okumadıysanız öncelikle okumanızı öneririz. Başvurunuzu İŞ Bankası insan kaynaklarının inceleyeceğini unutmayarak doğru bilgilerle doldurmanız gerekiyor. Başvurmak istediğiniz bölümü yazmayı unutmayınız. Başvurmadan önce İş bankası kariyer bölümüne kayıt olmanız gerekmektedir. İş bankası Personel alımları için öncelikle Genel Yetenek Sınavı yapmaktadır.

Sayısal ve Sözel sorulardan oluşan sınavda başarılı olmanız gerekmektedir. Başarılı olan adaylar Mülakata alınırlar. Mülakatta daha önce yaptığınız işler edindiğiniz sorumluluklar ve benzeri bilgiler öğrenilir. İşe alım süreci başarılı olan adaylar İş bankasında çalışabilirler. İş bankası çalışanları yılda 4 maaş ikramiye alırlar. Aynı zamanda İş bankasının sunduğu Sosyal yan hakları vardır.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Şoför İstanbul Avr Asya Başvur
Siber Güvenlik Uzmanı İstanbul AsyaBaşvur
Uzman Yardımcısıİstanbul AvrBaşvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

9 yorum

  1. İyi günler . Ben Kayseri de oturuyorum. Bankanızda temizlikçi ve çay yapma işi için başvuruds bulunmak istiyorum. Başvurumu kabul edermisiniz. Üç sene okullarda temizlik çi olarak çalıştım.

  2. 1976 dogumluyum İstanbul avcilar da ikamet ediyorum 7 yil eğitim alannda temizlik personeli olarak görev yaptım anaokulu ve benzeri eğitim kurumlarinda calustim ofis temizlik cay kahve ikram vw servisi hizmeti yaptim bölgemde uygun banka da görev almak istiyorum

  3. Manisa/Akhisar da ikamet ediyorum, 5 yıl ücretli öğretmenlik yaptım, bankanızda temizlik ve çaycılık dahil uygun bir pozisyonda çalışmak isterim, dönüş yaparsanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*