İş Bankası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

İŞ BANKASI ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından biri olan İş Bankası, banka memurundan temizlik personeline kadar birçok alanda işe alım yapıyor. Sizde İş Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

İŞ Bankası Hakkında

Türkiye’nin ilk milli banka olma özelliğini taşıyan İş bankası, 1924’te Atatürk’ün isteği doğrultunda faaliyete geçmiştir. Kurtuluş Savaşı zamanında ekonomik sorunlara çözüm için kurulan banka, günümüzde yurtiçinde 1178 şube ile hizmetlerine devam etmektedir.

İŞ Bankası Çalışma Saatleri

İŞ Bankası diğer bankaların genel saat standartlarına uymaktadır. Hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdüren banka, 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına sahiptir. Hafta onu mesaisi yoktur.

İŞ Bankası Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan İş Bankası, merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

İŞ Bankası Kariyer Fırsatları

Kariyer fırsatlarını kendi kurumsal kariyer sitesine değerlendiren ve açık iş ilanları duyuran dev banka, kendi içinde terfi sistemini kullanmaktadır. 2018 ve 2019 yıllarında “Forbes GLOBAL WORLD’S BEST EMPLOYERS 2000” listesinde “En İyi 500 İşveren” arasında yer alan tek Türk Bankası olma özelliği taşıyan banka maaş olanakları ve çalışma koşullarıyla personeller tarafından tercih ediliyor.

 İŞ Bankası Kariyer

İş Bankası kariyer fırsatlarını ik.isbank.com.tr adresi üzerinden değerlendiriyor. Türk bankası bu pozisyonlar için sürekli olarak personel alımı sağlıyor:

 • Gişe Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Servis Yetkilisi Uzmanı
 • Banka Müfettişi
 • Banka Müfettiş Yardımcısı
 • Çaycı/Temizlik Personeli
 • Güvenlik Personeli
 • Banka Memuru

İŞ Bankası Staj İmkânları

Masterclass staj programı bulunan Türk bankası,30 günlük yaz döneminde staj imkanı sunuyor. Genel Müdürlük, Hukuk Müşavirliği ve Bilgi Teknolojileri alanında satj yapabileceğiniz program ayrıca birçok etkinlik ve atlyö katılım fırsatı da sunuyor.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

İş ve staj başvuruları İŞ Bankası’nın kendi ik.isbank.com web sitesi üzerinden değerlendirilmeye alınıyor.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Risk Yönetimi Uzman YardımcısıRisk Yönetimi Uzman Yardımcısı TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. İstanbul(Avr.)

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

13 yorum

 1. İyi günler . Ben Kayseri de oturuyorum. Bankanızda temizlikçi ve çay yapma işi için başvuruds bulunmak istiyorum. Başvurumu kabul edermisiniz. Üç sene okullarda temizlik çi olarak çalıştım.

 2. 1976 dogumluyum İstanbul avcilar da ikamet ediyorum 7 yil eğitim alannda temizlik personeli olarak görev yaptım anaokulu ve benzeri eğitim kurumlarinda calustim ofis temizlik cay kahve ikram vw servisi hizmeti yaptim bölgemde uygun banka da görev almak istiyorum

 3. Manisa/Akhisar da ikamet ediyorum, 5 yıl ücretli öğretmenlik yaptım, bankanızda temizlik ve çaycılık dahil uygun bir pozisyonda çalışmak isterim, dönüş yaparsanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*