İş Bankası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

İş Bankası 1924’den beri ülkemizde faaliyet gösteren, önde gelen bankalardandır. Her gün gücüne güç katan İş Bankası açtığı yeni şubelerde ve hizmet vermekte olduğu mevcut şubelerinde farklı pozisyonlarda ve alanlarda personele ihtiyaç duyuyor. Bankanın açıkladığı resmi ilanları sizler için derledik.

 

 

Mevcut Olan Kadrolar

  • Veri Uzmanı.
  • Siber Güvenlik Uzmanı.
  • Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi.
  • Devops Mühendisi.
  • İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi.

Başvuru Koşulları

İş Bankası personel alımları için belirlenen koşullar alandan alana ve kadrodan kadroya değişiklik göstermektedir ancak banka tarafından istenen genel özellikler bu şekildedir.

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu mahrumiyeti durumu olmaması, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde görev yapmaya elverişli olması.

Erkekler personeller için askerlik görevini tamamlamış ve muaf olması ya da 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmesi gerekmektedir.

Daha önce banka tarafından düzenlenen sınavlardan herhangi birinin mülakat aşamasında ya da bankanın kadrolara özel düzenlediği sınavlardan ve merkezi aktiviteleri aşamasından başarısız olmaması gerekmektedir.

Alımlar için başvurular nasıl yapılacak?

İş Bankasının yayınladığı ilanlar için belirlenen süre zarfında başvurular tamamlanacak ve adaylar bu süre zarfında İş Bankası elektronik servisi üzerinden süreci takip edebilecek

Bu linkten İŞ Bankası Aday Kariyer Portalına ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*