İş Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

is-bankasi-gise-yetkilisi-alimi

İş Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

İş Bankası İş Başvurusu yaparak İş Bankası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İş Bankası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Süreci

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca verimlilikleri kanıtlanmıştır.
Yazılı Sınav: Adaylarımızı mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda ölçmek için farklı türde yazılı sınavlar uygulanır.
Değerlendirme Merkezi Uygulamaları: Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar: Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.
Panel Mülakatlar: Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.
Kişilik Envanterleri: Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.

Açık Pozisyonlar

KKTC Memur Alım Sınavı-19.07.2014
Bankamız Kıbrıs Şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla eleman alacaktır. Sınava başvurular; 23 Haziran – 14 Temmuz 2014 tarihleri arasında Girne Caddesi No:9 Lefkoşa’da yer alan KKTC Müdürlüğümüzden kabul edilecektir.
İnşaat Mühendisi Alım Sınavı
Gayrimenkul değerleme raporlarının kontrollerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi alımı gerçekleştirilecektir.

Çağrı Merkezi Elemanı Alım Sınavı – 01.07.2014 ve İzleyen Günler

Bankamız Çağrı Merkezinde gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilmek üzere 01 Temmuz 2014 Salı ve izleyen günlerde İstanbul’da Çağrı Merkezi Elemanı Alım Sınavı gerçekleştir.
Kocaeli Bölgesi Memur Alım Sınavı-23.06.2014 ve İzleyen Günler
Bankamızın Kocaeli bölgesinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere, 23 Haziran 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
Hakkari – Şırnak Memur Alım Sınavı – 08.07.2014
Bankamızın, Hakkari ve Şırnak illerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir.
Bitlis – Siirt – Van Memur Alım Sınavı – 08.07.2014
Bankamızın, Bitlis,Siirt ve Van illerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir.
İstanbul İli Memur Alım Sınavı-23.06.2014 ve İzleyen Günler
Bankamızın İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 23 Haziran 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
Uzman Yardımcılığı Sınavı-09.06.2014
Genel yetenek testi ve mesleki bilgi testinden oluşan ilk aşaması 9 Haziran 2014 ve izleyen günlerde gerçekleştirilecektir.
Müfettiş Yardımcılığı Sınavı-25.05.2014
Yazılı mesleki bilgi sınavı ve genel yetenek testinden oluşan ilk aşama 25.05.2014 tarihinde gerçekleştirilecektir.
Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*