Ipsos KMG İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ssss

Ipsos KMG personel alımı yapacak!

Ipsos KMG iş başvurusu yaparak sizde Ipsos KMG ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Ipsos KMG personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ipsos KMG eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ipsos KMG insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Tutkulu araştırmacıların ve araştırmanın evine hoşgeldiniz.

Biz Kimiz?

Biz bütün dünyada örnekleme bazlı pazarlama araştırmalarının lider şirketlerinden biriyiz. Bütün büyük pazarlarda varız ve müşterilerimizin istediği her yerde araştırma yapabiliriz.

Ne Yaparız?

Biz markaları, onların nasıl yaratılıp geliştirilebileceğini biliriz. Pazar potansiyellerini tahmin eder, pazar trendlerini yorumlarız. Müşterilerimize kendi müşterileri ile kalıcı ilişkiler kurabilmeleri için destek veririz. Reklamlarını test eder, değişik mecralardaki etkilerini gösteririz. Dünyanın birçok yöresinde kamuoyunun düşüncelerini ölçer ve yansıtırız.

Ipsos’da Farkımız Nedir?

Biz rakamları ortaya çıkarır ama onların ötesine geçerek başarılı pazar sonuçlarına yol açacak aksiyonları gösteririz. Kalıplaşmış yargılarınızı daima sorgular ve yaratıcı düşüncenizi harekete geçiririz.

Insanlar Karmaşıktır, Ama Araştırma Yalın Olmalıdır

Biz işinizin nasıl gelişebileceğini biliriz. Çünkü mutlaka sektörünüzle ilgili araştırmalar yapmışızdır, hatta Türkiye’de veya Dünya’nın herhangi bir yerinde sizin şirketinizle de çalışmışızdır. Biz insanların karmaşık olduğunu biliriz; bir an böyle, sonra bambaşka davranabilirler. Düşündükleri ve söyledikleri farklı olabilir. Ama içgörüyü anlama yeteneğine sahip araştırmalarımızla bütün bu karmaşıklığın ötesinde asıl önemli olanı belirleyebiliriz. Gelin, işinizi kârlı bir şekilde büyütmenize nasıl destek olabileceğimizi gösterelim.

İnsan Kaynakları

Biz Ipsos’ta daima en iyi eğitimlilerin ve en parlakların ekibimize katılması için uğraşırız. İster yeni bir mezun olun, ister deneyimli bir profesyonel, Ipsos’a aklınızı, yaratıcılığınızı ve taze, yeni bir bakış açısını getirmenizi isteriz.

Sektörün lideri olarak girişimci ve yenilikçi düşünceyi açığa çıkaran bir ortam sunarız. Zeka ve liderlik yeteneğine sahip bireyler bu nedenle bizle çalışır ve biz de onlarla çalışmayı tercih ederiz. Başarıları takdir eder, takım çalışması ve işbirliği ile yeni fikirlerin doğmasını özendiririz. Ipsos, işlerin hiçbir zaman tekdüze ve sıkıcı olmadığı dinamik ve her zaman yeni iddialara açık bir işyeridir. En sıkı ve stresli çalıştığımız zamanlarda bile eğlenecek bir şeylerimiz vardır.

İş hayatını, spor, gönüllü faaliyetler gibi sosyal aktivitelerle dengelemeyi teşvik ederiz.

Ipsos’ta size hep yeni heyecanlar yaşatabilecek ve beyninizin sürekli yeni şeylerle beslenmesini sağlayacak bir kariyer sunarız.

Buradan açık pozisyonlara ve başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*