İnci Akü İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İNCİ AKÜ :

1984 Yılında Manisa da Cevdet İnci Tarafından Kurulan Firma Üç Ayrı Fabrika da Yaklaşık 800 ün üzerinde insanımıza istihdam sağlayan bir firmadır.

Bu yıldan başlayarak günümüze gelene kadar araç sürücüleri ve üreticileri için her zaman yüksek performansta aküler üretti. Kurulduğu yıldan beri çalışmalarına hız kesmeden devam eden İnci Akü yalnızca performans bakımından değil, akü fiyatları bakımından da kalitesine oranla rakipsiz bir fiyat politikasını benimsedi. İnci Akü, kendi sektöründe birçok “ilk”e de imza attı. 1997 yılında ilk kez İnci Akü tarafından üretilen CA alaşımlı aküler, gelişen teknoloji ve inovasyonlar sayesinde bugün çok daha güçlü ve performansta rakipsiz ürünlerin ortaya konmasındaki temellerden birini oluşturdu.

2005 yılına kadar yaptığı pek çok iş birliği, yurtdışı odaklı girişimler, aldığı kalite belgelerinin akabinde İnci Holding bünyesinde varlığını sürdürmeye başladı. Bu şekilde çok daha güçlü bir misyon edinen İnci Akü üretimdeki kapasitesini ve olanaklarını genişleterek inovatif ürünler koymaya devam etti. 2007 yılında ise ihracatı 40 ayrı ülkeye ulaştı. Bu hızlı atılımın doğal bir sonucu olarak Referans Gazetesi tarafından “Türkiyenin En Hızlı Balığı” ödülünü aldı. Hiçbir zaman hız kesmeyen İnci Akü aldığı ödüldeki hakedişin bir nişanesi de sayılabilecek şekilde 2008 yılında ihracatta bulunduğu ülke sayısını 53’e yükseltti.

2009 yılına gelindiğinde üretimde hiç hız kesmemiş olan İnci Akü ilk ve tek Nano Kristal teknolojili akü üretimini gerçekleştirdi. Yine aynı yıl içinde de dünya çağında sağlamlığı ile tanınan araba markası Volvo’nun A Sınıf Onaylı Tedarikçisi oldu. 201 5 yılına kadar pek çok başarılı ürün ortaya koyan, yeni teknolojiler geliştiren ve ödüller kazanan İnci Akü, GS Yuasa ile güçlerini birleştirdi. Bu aşamadan sonra ise İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki olarak bilinirliği arttı.

İnci Akü, Manisa’da  bulunan 3 fabrikası ve 800 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük akü üreticisi konumundadır. 6 kıtada ve 80’in üzerinde ülkede ürünlerini ve hizmetlerini tüketicilere ulaştırmaktadır. İnci Akü, yalnızca akü üretiminde rol oynamakla kalmaz, akü servisi gibi ilgili alanlarda da uzmanlığını hizmete dönüştürür. Bu sayede İnci Akü kullanan herkes için çözüm kapılarını da yine kendi bünyesinde açar.

AÇIK POZİSYONLAR:

İLGİLİ POZİSYONA TIKLAYARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ.

 

(Visited 31 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. merhaba.endüstri meslek lisesi mezunuyum.ASKERLİGİMİ. YAPTIM. 10 yıl man türkiye aş de montaj işçisi olarak görev yaptım. artı 2 yıl canel otomotivde kalite kontrol olarak görev yaptım.suan işsizim. saygılarımla. gsm 0538 267 24 25

  2. merhaba.çıraklık oklu.menzunuyum 22 yıl tirsan kardanda çalıştım kendi istegimle ayrıldım.aş. olan iş yerinde.alınması gereken egitimleri aldım.yaptıgım işler içerisinde.cnc universal torna.kaynak işleri ve bakım onarım. (otonom)
    işleri.forklit kullanma işlerine kadar.src 2.4 ve e ehliyetim var inci ailesiyle çalışmak istiyorum 5 ay oldu işten ayrılalı.saygılarımla.gsm 05394989752

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*