İmmib İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

immib

İmmib İş Başvuru Formu

İmmib İş Başvurusu yaparak İmmib ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İmmib iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

İMMİB İnsan Kaynakları Politikasının temelinde; insan kaynakları mevzuatımızda belirtilen niteliklere sahip personelimize, hak ettiği değerleri vererek onlara uygun bir çalışma ortamı sunma, etkin performans yönetim sistemi oluşturarak motivasyonlarını yükseltme düşüncesi yer almaktadır.

İMMİB İnsan Kaynakları Şubesi, bu düşüncenin hayata geçirilmesinde, etik kurallara bağlı, verimli çalışan, kurumdaşlık bilincinde, toplumsal sorumluluk sahibi, takım oyuncusu olabilecek, değişime açık, bilginin kişilere değil kuruma ait olduğu bilincinde ve bu değerden hareketle “Kurumsal Bilgiyi” hazırlayacak insan kaynağına ulaşmayı hedeflemektedir.

Her zaman, kaliteli ve değer odaklı insan kaynakları yönetimi ile gizlilikle yürütülmesi gereken noktalarda etik bakış açımızdan vazgeçmeden, güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak, hedefe giden yolda personelimizin yanındayız.

İş başvurusu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*