İdo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İdo İş Başvuru Formu

İDO Ailesine Siz de Katılmak İster misiniz?

İş/Staj Başvuru Süreci
İDO’nun başarısının temelinde stratejik yönetim yaklaşımımız ve değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız yatmaktadır.

Mevcut İnsan Kaynaklarındaki örgütlenmemiz itibariyle şirketimiz iş ve staj kontenjanları için kendi başvuru havuzunu oluşturmuştur ve talep ettikleri kanallar vasıtasıyla adaylara ulaşılmaktadır. Adaylarımız şirketimize başvurmak istediklerinde aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvurabileceklerdir.

Başvurularınızın değerlendirmeye alınabilmesi için şirketimizin açtığı ilanları düzenli olarak takip etmenizi, başvurularınızı ilanlarımıza uygun bir şekilde gerçekleştirmenizi ve özgeçmişinizi sürekli güncellemenizi tavsiye ederiz. Süreçle ilgili teknik sorunlarda, ilgili birimle iletişime geçebilirsiniz

İdo Hakkında

 İstanbul’un deniz ulaşımı, 1987 yılına kadar büyük ölçüde Türkiye Deniz İşletmeleri Şehir Hatları İşletmesi tarafından sağlanmaktaydı. Bu tarihte Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul Ulaşım ve Ticaret A.Ş. kurularak deniz ulaşımını sağlayan ikinci bir kuruluş ortaya çıkmıştır. 1988 yılında şirkette ünvan değişikliği yapılmış, İDO – İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adını almıştır.
Etrafı denizlerle çevrili İstanbul’da deniz yolu ile yapılan yolculuklar önemli bir ulaşım alternatifi oluşmaktadır. Trafiğin gün geçtikçe biraz daha keşmekeşe dönüştüğü şehrimizde, 25 senelik bir geçmişe sahip olan deniz otobüslerinden her geçen gün daha verimli bir biçimde yararlanılıyor.
İDO, artan talepler doğrultusunda, yeni hatlar açarak ve maliyetleri daha da düşürerek İstanbullulara daha ucuz yolculuk olanağı da sağlamayı hedefliyor. İstanbul Deniz Otobüsleri insana hizmeti, teknoloji ile yoğurarak geleceğin aydınlık günlerine hızla ve kararlılıkla ilerliyor.

Genel Başvuru İçin TIKLAYINIZ.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

15 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*