İçtaş Enerji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

içtaş-enerji

İçtaş Enerji İş Başvuru Formu

İçtaş Enerji İş Başvurusu yaparak İçtaş Enerji ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İçtaş Enerji iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enerji sektöründeki faaliyetlerine Hidroelektrik Santral (HES) projeleri geliştiren ve uygulayan bir firma olarak 1998 yılında IC İBRAHİM ÇEÇEN Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde başlayan IC İÇTAŞ Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş. tamamen yerli ve yenilenebilir kaynaklara dayalı üretim portföyü ile bugün itibarıyla Türkiye enerji sektörünün lider firmalarından biri konumundadır.

1.050 MW’lık bir termik santral portföyüne sahip olan IC İÇTAŞ Enerji, 2015 yılında Bağıştaş HES ve Çileklitepe HES’in de işletmeye girmesi ile 276 MW’lık bir HES portföyüne ulaşacak sektördeki lider firmalardan biri olma konumunu daha da güçlendirecektir.

IC İÇTAŞ Enerji, yatırım ve planlama aşamasındaki projeleri ile enerji arzının güvenli ve sürdürülebilir olarak karşılanmasına katkı sağlamaya devam edecektir.

KARİYER OLANAKLARI

Başvuru süreci özgeçmişinizin bize ulaşması ile başlamaktadır. Başvurular İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirilmekte ve açık pozisyonlar dâhilinde uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilerek iş görüşmesi organize edilmektedir. Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

Pozisyon                                   Şehir
İÇ DENETÇİ/ KONTROLÖR  Ankara IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding
Kurumsal Satış Uzmanı           Samsun Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Kurumsal Satış Uzmanı           Konya Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Bayi Yönetim Uzmanı              İstanbul(Avr.) Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Kurumsal Satış Uzmanı_Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Etüt-Proje Mühendisi              Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Kurumsal Satış Uzmanı          Adana, Gaziantep… Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Sağlık Personeli                        Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Elektrik Elektronik Mühendisi Muğla IC İÇTAŞ ENERJİ ÜRETİM ve TİC A.Ş
Kimya Mühendisi                     Muğla IC İçtaş Enerji Üretim ve Tic.A.Ş
Çevre Mühendisi                      Muğla IC İçtaş Enerji Üretim ve Tic.A.Ş
Makine Mühendisi                  Muğla IC İçtaş Enerji Üretim ve Tic.A.Ş
QUALITY ASSURANCE MANAGER İstanbul IC İçtaş İnşaat
QUALITY ASSURANCE ENGINEER İstanbul IC İçtaş İnşaat
Avukat                                        Mersin IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding
Avukat                                        Ankara IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding

İş başvurusu için tıklayın.

13 yorum

  1. selam ben 18 yıllık agır kamyon şoförüyüm makyol umman yol projesınde 18 ay Volvo a25 a35 belden kırma kaya kamyonlarında çalıştım veyıne umman yol projesınde astaldı özkar ortaklığında bir yıl cat740 769 belden kırma kaya kamyonlarında çalıştım suudi Arabistan baraj projesinde eseronur ortaklığında 10 ay Volvo belden kırma kaya kamyonlarında çalıştım alt yapı ve taş ocaklarında hafrıyatlarda tecrubelıyım bırcok marka tır ve damperli kamyonlar kullandım ihtiyacım var fırmanızın yurtdışı projelerınde çalışmak istiyorum yurtiçide olabilir tlfonum 0541 512 43 76 saygılar.

  2. temmuz veya ağustos ayının başı2023 istanbuldan Çanakkaleye ailem ile beraber taşınacağız. Ben, Dilara Savaş 1989 İstanbul doğumluyum. Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezunum. Bölümüm , Halkla İlişkiler Ve Tanıtım. Bigalıyım ve İçtaşın büyüklüğünü biliyorum. Firmanızın Çanakkalede bana uygun bir bölümünüzde çalışmayı arzu ediyorum. İlgileneceğinizden de eminim. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  3. gürol teknik ve gürbağ inşaatında 1987 de şanlıurfa tünelinde çelik kalıp ve beton formeni olarak görev aldım . 1992de dicle kralkızı barajında formen olarak görev aldım .1993-1995 da kürtün barajı karayollarında görev aldım 1995-2002 osmaniye düzici berke barajı enerji ve dolusavak tünellerinde beton ve çelik kalıp formeni olarak çalıştım 2002-2004 artin deriner barajında çalıştım.2008 kolin inşaat atık su tünelinde formen olarak görev aldım . 2009-2011 muradiye dedeman hes mim mühendislik aş. iletm kanalı ve enerji tünelinde beton kaplama işlerinde formen olarak görev bereket enerji adana kozan göktaş1 göktaş2 enerji tüneli beton kaplama işlerinde görev aldı 05437650742 not:ekip olarak çalışabilirim ve ekip ouşturabilirim

  4. gürol teknik ve gürbağ inşaatında 1987 de şanlıurfa tünelinde çelik kalıp ve beton formeni olarak görev aldım . 1992de dicle kralkızı barajında formen olarak görev aldım .1993-1995 da kürtün barajı karayollarında görev aldım 1995-2002 osmaniye düzici berke barajı enerji ve dolusavak tünellerinde beton ve çelik kalıp formeni olarak çalıştım 2002-2004 artin deriner barajında çalıştım.2008 kolin inşaat atık su tünelinde formen olarak görev aldım . 2009-2011 muradiye dedeman hes mim mühendislik aş. iletm kanalı ve enerji tünelinde beton kaplama işlerinde formen olarak görev bereket enerji adana kozan göktaş1 göktaş2 enerji tüneli beton kaplama işlerinde görev aldım

  5. Merhaba ben mersin de ikamet ediyorum elektrik teknikeriyim şuan enerjisa tedas ta calisiyorum mersin de almis olduğunuz is yerinebasvuru yapmak istiyorum. Tesekkurler.. 5397160440

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*