Ibtech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

ibtech-logo

Ibtech İş Başvuru Formu

Ibtech İş Başvurusu yaparak Ibtech’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ibtech iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Toplam 3 bloktan oluşan IBTech binası Gebze’de, TÜBİTAK Teknoloji Serbest Bölgesi’nde bulunmaktadır. Tipik bir iş günü, çalışanlarımızın yaklaşık %80’i için (Ümraniye’de ve başka şehirlerdeki çalışanlar hariç) 30’u aşkın servis araçlarımızdan biri veya kendi aracıyla trafiğin ters yönünde Gebze’ye doğru yol alarak başlar. Marmara denizine bakan güzel manzaralı cafémizde kendilerini bekleyen açık büfe kahvaltıyla devam eder.

Şehir merkezinin gürültüsünden ve kirliliğinden uzak olmanın sağladı avantaj ile çalışanlarımız öğle arasında bu manzara eşliğinde TÜBİTAK’ın yeşil ve sakin arazisinde yürüyüş ya da şirketimizin sağladığı bisikletlerle bisiklet turu yapabilirler.

Çalışanlarımız isterlerse son model aletlerle donatılmış olan spor salonumuzda, profesyonel spor eğitmenleri gözetiminde spor yapabilir, yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzda yüzebilir veya masa tenisi oynayabilirler. Haftanın belirli günlerinde Yoga, Latin Dansları ve Aikido dersleri verilmektedir. Çalışanlarımızın dinlenme vakitlerini keyifli kılmak amacıyla cafémizde satranç, tavla, scrabble ve tabu gibi oyunlar da vardır.

Çalışanlarımızın arasında gönüllülük esasına dayalı olarak oluşturulmuş bulunan aktivite ekibimiz sene boyunca pek çok aktivite düzenlemektedir; Yılbaşı Partisi ve Happy Hour’lar ilk akla gelen rutin aktivitelerdir.

IBTech iyi ve kötü günlerinizde yanınızdadır. En yakın arkadaşınız doğum gününüzde sizi aramayı unutsa bile, IBTech bu özel günü kutlamayı asla atlamaz. Evlendiğinizde birbirinden güzel çiçeklerden oluşan bir çelenkle mutluluğunuzu, bebeğiniz olduğunda geleneksel doğum hediyemizle çoşkunuzu, hastaneye yatmak zorunda kalırsanız bir buket çiçekle sağlığınıza en kısa zamanda kavuşma dileğinizi, aile bireylerinizden birini kaybettiğinizde adınıza Türk Eğitim Vakfı’na yapacağı bir bağışla üzüntünüzü paylaşır.

Tüm bunların yanında en önemlisi; çalışanlarımız, AR-GE şirketinde, yaratıcılıklarını ön plana çıkaracak heyecan verici projelerde, son teknolojileri kullanarak, güçlü bir ekip içerisinde, yeni fikir ve iş yapış şekillerini destekleyen, çalışanların yaptıkları işleri bir zamanlar kendileri de yapmış, teknik bilgileri kuvvetli, açık kapı politikasını benimsemiş yöneticilerle çalışırlar

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

  1. Merhaba Sayın Yetkili,

    Fimanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum fakat başvuru yapabileceğim herjahangi bir forum yada cv yollayabileceğim bir mail adersi bulamdım.Kariyer. net yapmak istedim fakat oradanda açk pozisyon olmadığı için yapamdım.

    Sizden ricam başvuru yapabileceğim yada cv mi yollayabileceğim bir adres , mail adersi verebilrmisiniz. Yradımcı olabilirmisiniz

    Tesekkür ederim

    iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*