Ibtech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

ibtech-logo

QNB Finansbank’ın Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Geliştirme şirketi  7 Farklı Pozisyona Personel Alımı Yapacak.

IBTECH Uluslararası Bilişim ve İletişim Teknolojileri

QNB Finansbank’ın Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Geliştirme şirketi IBTech, QNB Finansbank Bilgi Teknolojileri grubunun bilgi birikimini kullanarak 2005 yılında kurulmuştur. Finanbank BT ve IBTech 2002 yılında temel bankacılık yazılımı CoreFinans’ı geliştirmiş ve kullanıma almıştır.
CoreFinans ve türevleri halen QNB Finansbank ve Credit Europe’da kullanılmaktadır.
CoreFinans esnek ve genişleyebilir yapısıyla sürekli geliştirilmeye devam eden özelleşmiş paketleri ile büyük ölçekli bankaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
IBTech ayrıca Direkt Bankacılık, CRM, İş Zekası ve Veri Ambarı, Altyapı Tasarımı ve Yönetimi konularında da çözümler geliştirmektedir.
IBTech yakın dönemde QNB Finansbank’ın Internet Bankacılığı, Mobil Şube, Çağrı Merkezi, ATM yazılım altyapısını yeniden tasarlamış ve geliştirmiştir.
Yine Finansbank’ın internet, mobil ve çağrı merkezi tabanlı bankacılık çözümü Enpara da yakın zamanda IBTech tarafından geliştirilmiş ve kullanıma alınmıştır.
IBTech çalışmalarda PMI’ın Proje Yönetimi ve COBIT, ITIL metod ve prensiplerini takip etmektedir.
Tübitak Teknoloji Serbest Bölgesinde faaliyetlerine devam eden IBTech, 650nin üzerindeki bilgi teknolojileri uzmanı ile finans sektörüne rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir.

İş Yaşamımız:
Tübitak Teknoloji Serbest Bölgesinde bulunan 3 bloktan oluşan şehir gürültüsünden uzak binamızda çalışıyoruz. İstanbul ve İzmit’ten  60 ın üzerinde servis güzergahıyla şirkete ulaşılabiliyoruz. İş yaşamımızı kolaylaştırmak amacıyla oluşturulan binamızda yemekhane, kafeterya, spor salonu ve kapalı yüzme havuzu, sağlık birimi, kuaför bulunuyor ve çalışanların kullanımına açık.
Çalışanlar, eş ve çocukları özel sağlık sigortası kapsamında olmanın ayrıcalıklarından faydalanıyorlar. Ibtech’in kendi bünyesindeki aktivite ve çalışan kulüpleri yanında çalışanlarımız QNB Finansbank’ın çalışanlara sağladığı imkanlardan, indirimlerden ve QNB Finansbank aktivite kulüplerinden faydalanmaktadırlar.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR:

 • İş Analisti
 • Web Yazılım Geliştirici
 • Sistem Mühendisi
 • Back-End Developer
 • Android Developer
 • Yazılım Geliştirme Mühendisi
 • Kıdemli Sistem Mühendisi

Çalışma Yeri:

Ibtech Binası Tübitak Teknoloji Serbest Bölgesi- Gebze / Kocaeli

Çalışma günlerimiz:     
Pazartesi – Cuma

Şirket web adresi
www.ibtech.com.tr

Başvuru İçin Tıklayın

 

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

(Visited 5 times, 1 visits today)

1 yorum

 1. Merhaba Sayın Yetkili,

  Fimanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum fakat başvuru yapabileceğim herjahangi bir forum yada cv yollayabileceğim bir mail adersi bulamdım.Kariyer. net yapmak istedim fakat oradanda açk pozisyon olmadığı için yapamdım.

  Sizden ricam başvuru yapabileceğim yada cv mi yollayabileceğim bir adres , mail adersi verebilrmisiniz. Yradımcı olabilirmisiniz

  Tesekkür ederim

  iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*