QNB Finansbank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

QNB FİNANSBANK ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

Kendi bünyesine işçi alımı yapan Finansbank banka memuru, gişe memuru, güvenlik personeli ve temizlik personeli alımları yapmaya devam ediyor. Farklı kariyer siteleri üzerinden yayınlanan iş ilanlarında Finansbank genel müdürlük ve farklı illerde bulunan şubeleri için sürekli olarak

Açık iş ilanları duyuruyor. 

QNB Finansbank Hakkında

Çok şubesi bulunan dev banka, 1987 yılında hizmetlerine başlamıştır. Ülkemizin köklü firmaları arasında yer alan QNB Finansbank, Nisan 2006 tarihinde Yunanistan Ulusal Bankası’na satıldı. Haziran 2016’da ise QNB Group’a satıldı ve QNB Finansbank adını aldı.

 QNB Finansbank Çalışma Saatleri

Hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdüren banka, 1 saatlik öğle arası ve hafta sonu tatiline tabiidir.

QNB Finansbank Çalışma Ortamı

Farklı departmanlarda görev alan finansçılar için temiz ve geniş alanlarda çalışma koşulları ağlanmakta ve kalabalık bir ekip le hizmetine devam etmektedir.

QNB Finansbank Kariyer Fırsatları

Deneyimli çalışan ve yeni mezunlar için ayrı işe alım süreçleri planlayan QNB Finansbank, banka memurları için mülakat sonucu işe alım gerçekleştirmektedir,

QNB Finansbank Kariyer

ONB Finansbank’ta kariyer fırsatları için birçok olanak vardır. Yurt dışı bağlantılı bir firma olması nedeniyle maaş olanaklarını esnek tutan firma işe alımlarını ve açık iş ilanı duyurularını kendi kurumsal web sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünden paylaşmaktadır.

Kariyer fırsatlarını takip edebildiğiniz bankada şu pozisyonlar mevcuttur:

 • Gişe Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Servis Yetkilisi Uzmanı
 • Banka Müfettişi
 • Banka Müfettiş Yardımcısı
 • Çaycı/Temizlik Personeli
 • Güvenlik Personeli

QNB Finansbank Staj İmkânları

Sertifikalı staj programı sunan banka, online olarak staj gerçekleştirmektedir. Online Finans 101 staj programı ile öğrencilere eğitim veren banka, temel bankacılık eğitimi ile bankacılık sektörünün iş birimlerini yakından tanıma fırsatı sunuyor ve kariyer yolunuz için planlama yapıyor.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

Staj başvuruları için https://mtstaj.co/onlinefinans101/ web sitesinden duyuru ve alımlar yapılıyor. İş başvuruları içinse kariyer siteleri ve kendi kurumsal web sitesi üzerinden değerlendirme yapılıyor.

Şirket web adresi
www.ibtech.com.tr

Açık Pozisyonlar

 

PozisyonLokasyon
Tüzel Satış TemsilcisiAdana
Ankara
Bursa
Diyarbakır
Eskişehir
Gaziantep
İzmir
Malatya
Ordu
İstanbul (Asya)
İstanbul (Avr.)
Enpara.Com Görüntülü İşlemleri Müşteri Danışmanıİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi Uzaktan Çalışmaİstanbul (Asya)
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeniİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Operasyon Saha Destek GörevlisiEngelli Personelİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

14 yorum

 1. Merhaba Sayın Yetkili,

  Fimanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum fakat başvuru yapabileceğim herjahangi bir forum yada cv yollayabileceğim bir mail adersi bulamdım.Kariyer. net yapmak istedim fakat oradanda açk pozisyon olmadığı için yapamdım.

  Sizden ricam başvuru yapabileceğim yada cv mi yollayabileceğim bir adres , mail adersi verebilrmisiniz. Yradımcı olabilirmisiniz

  Tesekkür ederim

  iyi çalışmalar

  • Sayın ilgiliye;Ankara’da oturuyorum bankanızda çay servisi temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum MEB onaylı çocuk gelişim sertifikam bulunmaktadır B sınıfı ehliyete sahibim Deneyimim bulunmaktadir şimdiden teşekkür ederim.

 2. Sayın ilgiliye;Ankara’da oturuyorum bankanızda çay servisi temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum MEB onaylı çocuk gelişim sertifikam bulunmaktadır B sınıfı ehliyete sahibim şimdiden teşekkür ederim.

 3. Sayın ilgiliye; Ankara’da oturuyorum bankanızda çay servisi Temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum lise mezunuyum MEB onaylı çocuk gelişim sertifikam bulunmaktadır B sınıfı ehliyete sahibim.Simdiden teşekkür ederim.kolay gelsin

 4. Merhaba 35yaşındayım bankanızda çaycı-temizlik elemanı olarak çalışmak istiyorum.Daha önceden uzun bir süre hastahane,özel bir anaokulunda ve mühendislik bürosunda tecrübe sahibiyim.8yıllık tecrübem var ve ayrıca hijyen belgemde mevcuttur.Kocaeli/İzmit Merkezde ikamet ediyorum Teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*