Hugo Boss İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

hugo_boss_logo

Hugo Boss İş Başvuru Formu

Hugo Boss Hakkında

HUGO BOSS eşsiz tasarım ve yüksek kalite tutkusu ile dünyaca ünlü bir moda ve yaşam tarzı markası olarak bilinmektedir. HUGO BOSS, 12.500 çalışanını farklı düşünmeye teşvik etmekte ve böylece farklı bakış açıları ile yaratıcılığı ve yüksek performansı geliştirerek; dünya çapında 127 ülkede 7.000’den fazla satış noktasında bu başarıyı yansıtmaktadır.

1999 yılında kurulan ve HUGO BOSS’un moda ve yaşam tarzını yansıtan ürünlerini üreten HUGO BOSS İzmir, 56.000 m2 kapalı alanı, iki fabrikası ve 3900’ü aşkın çalışanı ile dünya genelindeki HUGO BOSS üretim ağının içerisindeki en büyük ve önemli üretim merkezi konumunda olup zengin mühendislik uygulamaları ile öne çıkmaktadır.

3.900 kişinin başarı tutkusu ve takım çalışması ile bir araya geldiği Hugo Boss İzmir’in vizyonu, moda sektöründe üretim mükemmelliğini sağlamak; misyonu ise kurumsal yapısı, yetkin çalışanları ve fark yaratan uygulamaları ile değer yaratmaktır.

Hugo Boss İzmir, tüm çalışanları için  sonsuz gelişim olanakları sağlamakta ve insana verdiği değeri her alanda göstermektedir. Eğitim ve kariyer fırsatları, iş dışında da keyifli vakit geçirmeyi mümkün kılan sosyal tesisleri, farklı ilgi alanlarına yönelik sosyal kulüpleri ve şirket içi etkinlikleri ile parçası olmaktan gurur duyacağınız, geleceğinizi yönlendirebileceğiniz ve hayalinizdeki işi bulabileceğiniz bir yaşam ortamı sunar.

Açık Pozisyonlar:

Açık pozisyonlar için Üstteki linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

KUMAŞ BOYAMA UZMANI:

İş Tanımı:

 • Yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden HB kalite standartlarına, koleksiyon yapısına  ve müşteri talebine uygun  alternatif yıkama, kurutma ve boyama  malzemelerinin  araştırılması,
 • Yurtiçi ve yurtdışı pazar koşullarının ve yeniliklerin takibi,
 • Ürün özelliklerine, koleksiyon yapısına  ve müşteri talebine uygun yıkama, kurutma ve boyama programlarının ve reçetelerinin hazırlanması,
 • Kalite, fiyat ve termin kriterlerine göre analizlerin gerçekleştirilmesi,
 • Stratejik işbirliği sağlayabilecek tedarikçi bulma, geliştirme, etkin şekilde yönetimi ve takip edilmesi.


Nitelikler:

 • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği (Terbiye opsiyonu) bölümlerinden mezun.
 • Tekstil sektöründe kumaş boyama, yıkama ve kurutma  konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi,
 • Tercihen uluslararası markalarda iş deneyiminin olması
 • Boyama ve yıkama geliştirme aşamalarında stratejik işbirlikleri geliştirip, yönetebilecek
 • Parça boyama, yıkama ve kurutma makinalarını tanıyan
 • Tekstil boya ve boya kimyasalları hakkında bilgi sahibi olan,
 • Boyama, yıkama, kurutma ve baskı süreçlerinin takip ve kontrolünü yapabilen
 • İyi derecede İngilizce, tercihen 2. dil olarak Almanca bilen,
 • İletişim yönü kuvvetli, dinamik, analitik ve takım çalışmasına yatkın,
 • Seyahat engeli olmayan.

ADAY KRİTERİ:

Tecrübe:

5 veya 10 yıllık deneyimli personel.

Eğitim Seviyesi:

Üniversite (Mezun) Yüksek lisans (Mezun)

Başvuruyu link tıklayarak yapabilirsiniz.

 

(Visited 68 times, 1 visits today)

13 yorum

 1. Ben daha önce Kapadokya’da çalıştım sonra farbe de çalışdım ben kesim meto tela pres yapıyorum 1 yıl dan beri is arıyorum sizinle çalışmak istiyorum 0530 735 24 47 aramanızı bekliyom teşekürler..

 2. depo elemanı olarak veya söför olarak veya baska bır bolumde de ıs yapa bılırım tabıkı sız uygun gorursenız sızınle calısmak ıstıyorum egıtımde gore bılırım makına cok ogrenmek ıstıyorum tel 0545 934 53 26

 3. Genel is başvuru niteligindedir.Büyük Hugo boss ailesinin bir parçası olmak istiyorum Üniversite mezunuyum öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık birisiyim açık/ açılacak pozisyonlarda özgeçmişimin ve kisise becerilerimin değerlendirilmesi için tarafınızdan sözlü mülakat talep ediyorum. saygılar sunuyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*