Hsbc İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

HSCB TÜRKİYE:

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 65 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle hizmet vermektedir.

HSBC Türkiye olarak kurum değerlerimiz ve kültürümüz çerçevesinde çalışan deneyimini yüksek bir seviyede tutmayı hedefliyoruz. 

İnsanı önceleyen yaklaşımımızla çalışma arkadaşlarımızın mutluluğuna ve esenliğine çok önem veriyoruz. ‘Düşün Gerçekleşir’ olarak adlandırdığımız işveren markası altında çeşitli kurum içi ve kurum dışı aktiviteler düzenliyor, çalışma arkadaşlarımızın özel hayatlarında da onlara destek olacak inisiyatifleri hayata geçiriyoruz.

Geleceğe yatırıma ve organizasyonel sürdürülebilirliğe önem veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın unvandan ve pozisyondan bağımsız olarak kendi işinin lideri olması ve kariyerine yön vermesine odaklı bir strateji yürütüyoruz. Bu bakış açısıyla geleceğin HSBC liderlerini kendi içimizde yetiştirmeyi hedefliyor, çalışma arkadaşlarımıza yatay ve dikey olarak farklı iş kollarında deneyim ve kariyer imkânı sunuyoruz. Ayrıca uluslararası bir program olan HSBC Üniversitesi’nin sunduğu teknik ve yönetsel eğitimlerin yanı sıra üniversitelerle gerçekleştirdiğimiz iş birlikleriyle de genç yeteneklere yatırım yapıyor, geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz. 

Kurumumuz bünyesinde farklı kültürlerle yakın iletişim içinde performans gösteren çalışma arkadaşlarımız bu sayede bakış açılarını çeşitlendirebiliyor, deneyimlerini zenginleştirebiliyor ve daha geniş vizyona sahip olabiliyor. Çalışma arkadaşlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyerek; HSBC’nin Hong Kong, Dubai ve İngiltere gibi dünyanın birçok yerinde olan ofislerinde iş deneyimi fırsatını yakalamalarına, böylece bilgi ve becerilerin de dünya çapında paylaşımına katkıda bulunuyoruz. 

İnsanı önceleyen yaklaşımımızın diğer yansıması da esnek çalışma uygulamalarımız. HSBC Türkiye Genel Müdürlük ekiplerinde çalışan arkadaşlarımız haftada bir gün ofis dışından çalışabiliyor, çalışma saatlerini kendi önceliklerine ve verimliliklerine göre ayarlayabiliyor. Yenilikçi yaklaşımımızı ofis ortamına da taşıyor, çalışma arkadaşlarımızın rahatlığı, esnekliği ve mutluluğu için açık ofis uygulamasını benimsiyoruz. Genel Müdürlük binasında üst yönetim dahil tüm çalışma arkadaşlarımız açık ve ferah bir ortamda, istedikleri masada çalışmanın özgürlüğünü yaşayabiliyor.

 Kariyer:

Kariyerinize harika bir başlangıç ​​yapmak ister misiniz? 

Yeni bakış açıları ve fikirler getirecek genç liderleri HSBC Türkiye’de görmek istiyoruz. Kariyer yolculuğunuza ilk adımı atmak istiyorsanız yeriniz hazır. HSBC Türkiye Genç Yetenek Programı’na şimdi başvurun, kariyerinizi güçlendirin!  

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 94 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

  1. ben şafi sizin yanınızda çalişmak istiyor ben bir engeliyim lise mezunuyum eyer beni yanınızda çaliştırsanız bir engeliyi sevindireceksiniz hayalerim gerçek olacak bilgisayardada anliyorum abe

  2. 25.06.1987 doğumluyum silahlı özel güvenlik kartım var bankalarda silahlı güvenlik görevlisi olarak iş arıyorum B+A2 Eğlyetim var antalya merkezde yaşıyorum.saygılarla arz ederim.tel:05535962654

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*