Horoz Lojistik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Horoz Lojistik İş Başvuru Formu 2019

Horoj Lojistik 1942 den beri Türkiye’nin önde gelen kargo kuruluşlarından biridir. Sizde eğer Horoz Lojistik firmasında çalışmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz yazımızı sonuna kadar okuyun.

Horoz Lojistik İş Başvurusu yaparak büyük Horoz Lojistik  ailesine katılabilirsiniz.

“Horoz’da çalışmak, Horoz ailesinin değerli bir ferdi olmaktır.”

Horoz Holding ve Grup Şirketlerinde İnsan Kaynakları politikası, çalışma yasa ve düzenlemelere uyumlu, adil, çalışanları için sağlıklı, güvenli, saygılı bir iş ortamı yaratabilmek, çalışanlarının gelişimini destekleyerek şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci 

Kurum kültürümüze uyum sağlayarak katma değer yaratacak adaylara ulaşabilmek için; kariyer portallerini, yazılı basın ilanlarını ve kurum içi duyuruları, onaylı danışmanlık firmaları ve İŞKUR desteğini alıyoruz. Dileyen herkes bu pozisyonlara başvurmakta serbesttir.

Amacımız, yılın belli dönemlerinde  yapılan bütçe çalışmaları doğrultusunda belirlenen boş kadrolara söz konusu iş ve pozisyonlar için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır.

İşe alım esnasında ve kurum içinde, çalışanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, fiziksel engel gibi nedenlerle ayrımcılık yapılması kabul edilemez.

Başvuruda bulunan uygun adaylarla ilk görüşme insan kaynakları işe alım ekibi veya bölgelerde ilgili bölge yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. İlgili pozisyonun tanımlanan nitelik ve yetkinliklerine göre kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Uygun bulunan adaylar devam görüşmeleri için ilgili bölüm yöneticilerine yönlendirilir.

Tüm seçme ve yerleştirme süreçlerinden uygunluk onayı alan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır.

Horoz Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu online internet üzerinden yapılmaktadır buraya tıklayarak web sitesine ulaşabilirisiniz tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. Dumlupınar Üniversitesi Gediz meslek yüksek okulundan mezun oldum.Firmanızda geleçek ve karıyer bakımdan önmlı adımlar atmak isterim. lojıstık bölümüyle ilgili departmanlarda iş olanaklarınız arıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*