Honda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

HONDA TÜRKİYE:

1986 yılından bu yana Honda araçları Anadolu Grubu iştiraklerin den Çelik Motor tarafından ithal edilmektedir.

1992 yılında Anadolu Grubu ve Honda, her birinin %50’sine sahip olduğu bir ortak girişim şirketi kurdu. 1996 yılında Gebze‘de fabrikanın temeli atıldı ve 1997 sonlarında üretime başladı. Fabrikada ilk üretilen model Civic oldu. 2002 yılında Honda, Anadolu Grubu’ndan şirketin diğer hisselerini satın aldı.

Honda 1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya‘da kurulmuş Japon otomotiv firması. Başlangıçta motosiklet üretimi yapan firma zamanla otomobil, su motoru,(gemitekne, yat vb.) robot, güç ekipmanları (jeneratör, çim biçme aleti vs.) motor (herhangi bir işte kullanılacak akar yakıtlı motorlar) ve uçak üreten bir firma haline gelmiştir. Dünyanın bir numaralı motor üreticisi olan Honda Japon otomotiv sektörünün gelişmesinde ciddi katkılar sağlamıştır. Üretimi ile geniş kitlelere hitap eden firmanın dünyada çok sayıda alıcı kitlesi vardır. Özellikle AmerikaKanadaHong KongGüney Amerika ve Asya ülkelerinin genelinde Japonya’nın ilk temsilcisi olarak dayanıklılık ve teknolojisi ile satış rekorları kırmıştır.

Merkezi Tokyo‘da olan Honda, dünya çapında pek çok ülkede üretim ve satış yapmaktadır. Geçmişten günümüze motor sporlarındaki başarılarıyla da ön plana çıkan Honda, başlarda Amerika ve Kanada’da üretimine başladığı Acura markası ile de ciddi başarılar yakalamıştır.

Motosiklet sektöründe de yine geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma 1959’dan bu yana dünyanın en büyük motosiklet üreticisidir.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK POZİSYONLAR:

Sistem ve Ağ Şefi

Kocaeli(Çayırova), İstanbul(Asya)

 

Muhasebe Şefi

İstanbul(Asya)

 

Üretim Operatörü

Kocaeli, İstanbul(Asya)

İlgili pozisyon için tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

(Visited 37 times, 2 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

8 yorum

  1. konak motor meslek lisesi mezunuyum 14 yılık otomotıv sektörunde usta olarak caliştim 1986 dogumluyu karisik arac uzerınde tecrubem var dir sizlerle calişmak isterrim tel no 05399489313 izmir camdıbınde oturuyorum şimdiden tesekur ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*