Hitit Bilgisayar Hizmetleri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

hitit-cs

Hitit Bilgisayar Hizmetleri İş Başvuru Formu

Hitit Bilgisayar Hizmetleri İş Başvurusu yaparak Hitit Bilgisayar Hizmetleri’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hitit Bilgisayar Hizmetleri iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hitit Bilgisayar Hizmetleri

Hitit, 1994 yılından beri Türkiye ve yurt dışında yazılım konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerimiz İzlanda’dan Etiyopya’ya kadar çok geniş bir coğrafyaya yayılmıştır. Temel sektörlerimiz olan havacılık, tıp ve finans dışında yazılım hizmeti gerektiren her branşta çalışılmaktadır.

Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Hitit’in hedefi müşteri ihtiyaçlarını yazılım teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak çözmektir. Hitit, yazılım geliştirme ve yazılım pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen gençler için, ülkemizde çok az şirketin sağlayabileceği bir ufuk açmaktadır.

Hitit Faaliyet Alanları

  • Yazılım Ürünleri Geliştirme
  • Danışmanlık
  • Eğitim
  • Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)
  • Yabancı Temsilcilikler

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

1 yorum

  1. selam ben ali durmaz 2003 tarihinden beri celik kondiksiyon montak işlerinde calışmaktayım ondan önce 1986 dan 2003 tarihine kadar oto tamir işinde calıştım . yurt dışında iş arıyorum Ankarada ikamet etmekteyim irtibat tel : 05449348213 sayglar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*