Hema İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Hema

Hema personel alımı yapacak!

Hema iş başvurusu yaparak sizde Hema ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Hema personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Hema eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Hema insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan kaynaklarımızı şirketlerimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz. Şirketlerimizi geleceğe ancak çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyoruz. Saptadığımız hedeflere kaliteli insan gücüyle ulaşabileceğimize inanıyoruz.

İnsan kaynakları departmanımız değişimin, katılımcılığın ve yenilikçiliğin öncüsüdür.

Bizimle çalışan herkesin öncelikle  Hattat Holding  ailesinin bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bundan gurur duymasını istiyoruz.

Aramıza katılan tüm çalışanlarımızın, katılımcı ruhuyla sosyal sorumluluk, iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmaları ve bunun sürekliliğinin sağlanması temel amaçlarımızdandır.

Etik Değerlerimiz;

Dürüstlük, Fırsat Eşitliliği, Şeffaflık, Yazılı ve Sözlü İletişimde Saygı, Yasalara Saygı, İnsana Saygı, Evrensel Etik Değerlerdir.

İşe Alım Süreci

Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı, Hattat Holding ailesine eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, girişimcilik niteliğine sahip, eleman yetiştiren, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen, Hattat Holding A.Ş. değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır. Burada temel ilke hiçbir ayırım ve ayrıcalık yapmadan işin gerektirdiği yeterliliklere sahip kişilere fırsat eşitliği sağlamaktır.

Bu nedenle; İnsan kaynağımızı titiz bir süreçten geçirerek oluşturmaktayız.

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*