Havelsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

havelsan-logo

Havelsan İş Başvuru Formu

Havelsan İş Başvurusu yaparak Havelsan’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Havelsan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız
Türkiye’nin Bilişim ve Sistem Evi olan HAVELSAN, Şirketin ana sermayesini teşkil eden insan kaynağına yatırımı en ön planda tutmakta ve bu doğrultuda çalışanlarının iş tatmini, eğitimi ve sürekli gelişimi odaklı bir personel politikası uygulamaktadır. Bu kapsamda da teknik eğitimlerin yanısıra kişisel gelişim odaklı eğitimler de düzenlenmektedir.

HAVELSAN A.Ş. şirketi geleceğe taşıyacak, şirketin değerlerine sahip, gelişim potansiyeli yüksek olan kişileri, sektörel şartları da göz önünde bulundurarak seçmekte ve işe almakta, nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı hedeflemektedir. Ayrıca kariyer yönetimi kapsamında yetenek odaklı Mühendislik-Uzmanlık havuzu aracılığı ile HAVELSAN A.Ş.’de yeteneklerimizi izlemek, verimli ve etkin olarak yönetmek istenmektedir.

Katılımcı Yönetim anlayışını benimseyen HAVELSAN’ın sektöründe elde ettiği başarılar insan kaynağına yapmış olduğu yatırımların bir yansımasıdır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. ben mert elektrik elektronik mezunuyum yaşım 20 askerliğim 3 yıl daha tecilli şuan karel elektronikte göz testi teknisyeni olarak çalışıyorum elektronik mekanik montaj(EMM) işide yapıorum lehim yapmasını iyi biliyorum havelsan da daha ileriye yönelik kariyer yapmak istiyorum…05416883805

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*