Gürsel Turizm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

gursel-turizm

Gürsel Turizm İş Başvuru Formu

Gürsel Turizm İş Başvurusu yaparak Gürsel Turizm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gürsel Turizm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikası

Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak gücümüzü kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, sosyal sorumluk sahibi, çevreye duyarlı, teknolojik alt yapı ve insan unsurunu birleştiren, katma değer üreten ve dürüstlük anlayışına dayanan çağdaş ve şeffaf insan kaynakları uygulamalarımızdan alıyoruz.
Eğitimli, dinamik, takım ruhuna sahip Gürsel Ulaşım Çözümleri çalışanları ve yönetici kadromuz ile verdiğimiz bütün hizmetlerde sektörde öncü olmak için mevcut standartları ve değerleri sürekli yükseltmek temel politikamızdır.

– Seçme ve Yerleştirme

Gürsel Ulaşım Çözümleri’nde işe alım ve yerleştirme sürecinde temel aldığımız kriter “Doğru iş için doğru insanı bulmak”tır.
Şirket bünyemizdeki her türlü açık pozisyon için kariyer.net, tirajı yüksek gazetelerin İK sayfaları ve internet sayfamızdan başvurular yapabilirsiniz.
Yapılan başvurular gizlilik prensibi altında adayların ilgi alanlarına, eğitimlerine ve deneyimlerine uygun olarak değerlendirilmektedir.
İhtiyaçlar doğrultusunda uygun eğitimi almış, gelişime açık, ait olduğu departmanını en iyi şekilde temsil edip katma değer yaratabilecek ve takım ruhuna sahip kişilerin yerleştirilmesi amaçlanmaktadır.
Adaylarımıza her şartta objektif ve adaletli davranılmasını temel alan mülakat sisteminin yanı sıra uluslararası geçerliliği olan D.I.S.C kişilik envanteri uygulanmaktadır.
Başvuru formu için tıklayın.
 
 
 
 
 
 

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*