Güral Porselen İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Güral Porselen İş Başvuru Formu

Güral Porselen geleneksel zanaat bilgisini ve estetik anlayışını çağdaş üretim teknikleriyle birleştirerek 1989’dan beri kusursuz porselenler üretmektedir.

Bu nitelikli üretimi, yurt içinin yanı sıra 60 ayrı ülkeye 75.000 m2’si kapalı, toplamda 275.000 m2’lik bir alan üzerinde yapılmaktadır. Kusursuz porseleninin kalitesi, TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Standartı ile tescillenmiştir.

Köklü kurum kültürü ve modern üretim tekniklerini aynı anda kullanarak sektörde özel bir yer edinmiştir. Özel formlar için robotik çözümler geliştiren Güral Porselen, bu üretim tekniğiyle hem kalitede, hem de üretim kapasitesinde önemli artışlar kaydetmiştir.

Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra çevreye hassiyeti yüksek bir marka olan Güral Porselen, üretim tesislerindeki fırınların birçoğunda ısı geri dönüşümü sağlamaktadır. Tesiste çevreye salınması engellenen ısı, tekrar fabrikada kullanılabilecek uygun bölümlere nakledilerek enerji tasarrufu ve karbonmonoksit salınımında iyileştirme sağlanmıştır.

Güral Porselen, yurt içinde zanaat kültürünü ve değerlerini yaşatırken dünyada da özellikle HoReCa sektöründe ülkemizi temsil eden en önemli şirketlerden biridir.

Türkiye’nin en büyük satış organizasyonlarından biri olduğunun farkındalığıyla, bütün güç rezervelerini başarıya endeksleyen Güral Porselen, “insan ve sistem” arasında kurulan ideal dengenin, başarıyı garantileyen stratejik bir sentez olduğu anlayışıyla hareket etmektedir.

Köklü kurum kültüründen kaynaklanan etik değerlere bağlılığı, çağdaş bir platformda yürüttüğü pazarlama faaliyetleri, “Toplam Kalite Anlayışı” ve “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” hedefleri doğrultusunda piyasaya sunduğu geniş ürün yelpazesi ile, Güral Porselen, kusursuz porseleni süreklilik ve zaman avantajıyla müşterileriyle buluşturmayı ve onlardan gelen talepleri en üst düzeyde karşılamayı amaçlıyor.

Güral Porselen, başarıya endeksli şirket politikaları ve gerçekleştirdiği önemli yatırımlarla, globalleşen Dünya ‘da ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu taşımaktadır.

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İhracat Takım Üyesi Kütahya Başvur
Bilgi İşlem Teknik Destek Personeli Kütahya Merkez Başvur
Sistem ve Network Mühendisi Kütahya Merkez Başvur
Yazılım Geliştirme Uzmanı Kütahya Merkez Başvur
Muhasebe ve Finans Sorumlusu Kütahya Merkez Başvur
Seramik Mühendisi Kütahya Merkez Başvur
Endüstri Mühendisi Kütahya Merkez Başvur
Kimya Mühendisi Kütahya Merkez Başvur
Makina Mühendisi Kütahya Merkez Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. doğum yerim almanya 2006 da geldim türkiyeye aslen antalyalıyım sungate port royal magic life maxx royal sherwood otellerde gece kahvaltı bistro mutfakta çalıştım sizinle çalışmak istiyorum cep numaram 05534340743 cep numaram randevuyla görüşmek isterim

  2. sızınle calısmaktan memnun olurum..hijyene dikkat iş arkadaslarına saygılı güler yüzlü meslegını severek yapan iş saygısı en yüksek derecede olan ve kişilere ve haklarına saygılı bir birey olarak hotelinizde yer almaktan kıvanc duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*