Günsu İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

günsu

Günsu İş Başvuru Formu

Günsu İş Başvurusu yaparak Günsu ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Günsu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1991 yılında Antalya bölgesindeki turistik konaklama tesislerinin su şartlandırma ( havuz, sauna, ısı merkezleri vb.) ihtiyaçlarına mal ve hizmet üretmek amacı ile kurulmuş olan Günsu Su Kimyasalları San. ve Tic. A. Ş. yüksek standartları ve sunduğu ürün çeşitliliği ile kısa sürede sektörünün en saygın kurumlarından biri haline gelmiştir.

1997 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde inşası tamamlanan 20.000 m2 açık alan üstüne kurulu 10.000 m2 kapalı alana sahip tesisine taşınan şirketimiz, hızla gelişmekte olan Turizm Sektörüne ayak uydurabilecek üretim imkanlarına kavuşmuştur. Ürün yelpazesini genişleterek su şartlandırma kimyasallarının yanı sıra temizlik ürünleri üretimine başlamıştır.

“Deneyimli ve profesyonel kadromuzun katılımı ile imzamızı taşıyan ürünlerimizde kusursuz kaliteyi istenilen zamanda sağlayarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak  ve ürünlerimizin kullanıcısının insan olduğu bilinciyle çevreye saygıyı ön planda tutarak üretimimizi gerçekleştirmek temel ilkemizdir.”

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*