Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

gümrük-ve-ticaret-bakanlığı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İş Başvuru Formu

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İş Başvurusu yaparak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gümrük ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Girmeye Hak Kazananlar Açıklandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına girmeye hak kazananların listesini ve sınav tarihlerini görmek için tıklayınız.

Sözlü Sınav Yeri: Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Dumlupınar Bulv. No:151 Eskişehir Yolu 9. km 06530 Çankaya/ANKARA

Listeler Gümrük ve Ticaret Bölümü olarak iki bölüm şeklinde hazırlanmıştır.

Not: Adaylar en yüksek puan alandan itibaren sıralanmıştır. Gümrük ve Ticaret Uzmanlığı Yönetmeliği’nin 11. maddesinin 5. fıkrası uyarınca sınav ilanında belirtilen kadro sayısının 2 (iki) katı kadar aday ile son sırada yer alan ve aynı puana sahip adaylar da sözlü sınava çağrılmıştır.

Aktif duyuruları görmek için tıklayın.

2 yorum

  1. KBRN Kimyasal biyolojik radyoaktif nükleer konularında gördüğüm kursa istinaden bakanlık bünyesinde istihdam edilmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  2. 1984 dogumlu 2001 düz lise mezunuyum E sınıfı ehliyetim bulunmaktadır bakanlığınızın bünyesinde şoförlük kadrosunda değerlendirilmek istiyorum.Bilginize Arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*