Grupaj İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

grupaj

Grupaj İş Başvuru Formu

Grupaj İş Başvurusu yaparak Grupaj ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Grupaj iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ŞİRKET PROFİLİ

Grupaj Servis, dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine optimum sürelerde, rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmak ve sektöründe alternatif taşıma modelleri geliştirmek amacıyla 1992 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan günümüze kadar kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığında uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile müşterilerine bir bütün olarak nakliye, gümrükleme, depolama, yurt içi / yurt dışı dağıtım, sigorta aracılık hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri sunan firmamız ağırlıklı olarak kimya, makine aksam parça, metal-alüminyum, cam, gıda, tekstil gibi sektörlerle çalışmaktadır. Grupaj Servis tamamı kendisine ait EURO 2, EURO 3 ve EURO 4 standartlarına uygun çevreye duyarlı   U ve L tipi motorlu 120 araçlık tır filosu ile ağırlıklı olarak Almanya, Benelux, Fransa, İtalya, Avusturya, İsviçre, İngiltere, eski Doğu Blok’u ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’e  karşılıklı olarak direk taşımalar gerçekleştirmektedir. Firmamız araçlarımızda bulunan satellite uydu haberleşme sistemi ile müşterilerine online olarak Internet üzerinden araç ve yük takip edebilme hizmetleri de sunmaktadır.

Grupaj Servis, 2001’de kalite sistem çalışmalarına başlayarak Ekim 2002’de uluslar arası belgelendirme kuruluşu olan TÜV Rheinland tarafından yapılan denetim sonucunda ISO 9002 Kalite Sistem Belgesini almaya hak kazanmıştır. Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız, uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirmekte ve müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiş deneyimli personeli ile müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktadır.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*